Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Van 2 szépkisunokám, és nem...

Van 2 szépkisunokám, és nem szeretnek enni, csak az édességet ennék állandóan. Baj az, ha én azt mondom nekik, hogy annak leszek a barátja aki megeszi a levest, , és a másodikat?

Figyelt kérdés
Engem mint nagymamát ez nagyon bosszant. (Anyuka nem nagyon tud főzni) -és ő sem valami nagy evéős, van, hogy csak este eszik, , de csak nasizik inkább! Na most én azt találtam ki, hogy rávegyem a kicsiket az evésre, (ha apa főz! ), hogy annak leszek a barátja, , aki megeszi a leveskét, vagy a másodikat. Nos erre anyuka: ki ne találjak már ilyet! -egy gyereknek, hogy lehet ilyet mondani? -rosszul tettem ezt?
2019. febr. 23. 18:09
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
8%
Amíg a nő borotválkozik, a férfi megfőz... Szép új világ.
2019. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos az embereknek joguk van szeméttel etetni nem csak saját magukat, hanem gyerekeiket is. Valóban elkeserítő, mesterséges zsíradékokra, ízfokozókkal telített szénhidrátokra, cukros üdítőkre van pénz, de egészséges ételre... Nasizásra, punnyadásra is van idő, de egy egyszerűbb étel elkészítésére...

Sajnos vannak ilyen emberek. A kérdező pedig magatehetetlen, mert nem tud beleszólni a gyerekek étkeztetésébe.

2019. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
39%

Tudjátok, beteg egy világ ez... a nem megfelelő étkeztetést is lassan bele lehetne venni a gyerekek veszélyeztetésének körébe. Ha nem pelenkázza, nem fürdeti, elhanyagolja, akkor jön a gyámhatóság, ha a kedves anyuka meg szeméttel eteti a gyerekét, nem főz, az ugyanolyan nemtörődömség, de még a gyereke egészségét is veszélyezteti! A gyereknek nincs joga az egészséges élethez, amit a szülőnek kéne biztosítani?

Tanulja meg, mint a pelenkázást, vagy a szoptatást, mert ez a gyereke érdeke!

2019. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
96%

Utolsó: azért nincs ilyen, mert ez egy elég táv fogalom, hogy ""egészséges" étel".


A krumplis tészta pl nem egy egészséges ételnek mondható, a paprikás krumpli szintén nem mondható annak, de azért még sem jelentünk fel valakit, azért mert sokszor kap paprikás krumplit.


Ki határozná meg, hogy mi az egészséges étel?

És ki felügyelné, hogy a gyerek mindennap paprikás krumplit kap-e vagy csak éppen akkor amikor kimegy hozzá a gyámhatóság.


A pelenkázás elhanyagolása pl látszik, ha kimegy a gyámügy, és látja, hogy szaros pelenkában van a gyerek, meg rászáradva a seggére a 2 napos szar. egyértelmű, de azt hogy mivel etetik a gyereket, képtelenség így felügyelni.

2019. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%
Azért az elég feltűnő, amikor egy gyerek 6 évesen egy sertésre hasonlít és minden harmadig foga lyukas. A szeméttel tömött gyerekek egészségi állapotáról már nem is beszélve.
2019. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
97%
Miből szűrtétek le, hogy szeméttel eteti a gyerekeket az anyjuk? A nagymamának úgy tűnik (a privát üzenetéből), hogy a tápszerrel van baja.
2019. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
41%
Csak az édességet ennék, mást nem, akkor kellően elvannak szúrva!
2019. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
13%

Ha nem eszi meg a levest, nincs édesség. Ha elkezd hisztizni, nyakleves!

Kezitcsokolom, meg kell tanulniuk, ki az erősebb!


Kérdésére válaszolva, jól tette. Ön legalább odafigyel,h rendesen egyenek anyucival ellentétben!

2019. febr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
67%

Van olyan rokonom, aki tisztaságmániás. A gyerekhez csak úgy lehet odamenni, hogy előtte kézfertőtlenítőben kell kezet mosni (nem egy sima szappanos kézmosásra gondolok, az alap), nem csak gyereknél, de bárhova ha megyek, akkor is először azt kérdezem, hol moshatok kezet, a mindegy is.

Ez az anyuka a gyerekét (most 3 éves), lekváros buktán, kakaón és párolt rizsen nevelte fel eddig. (És az autóvezetéshez jogosítvány kell. Valamint ha az ember örökbe fogad, tanfolyamokon kell részt venni. A sajátot lehet etetni ipari hulladékkal.)

2019. febr. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
95%

"Mi az, hogy nincs köze?? De van köze, ha az unokáit szeméttel etetik."


Jó, de egy felnőtt emberrel nem tud mit csinálni a nagymama. Ha hülye a menye, akkor hülye, ez van. Én úgy értettem ,hogy jogilag baromira nem tud mit csinálni a dologgal.

2019. febr. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!