Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » SOS Mit csináljak? Hívjam a...

SOS Mit csináljak? Hívjam a rendőrt vagy mentőt? Nem èrjük el Kit hívjunk? Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Egy hete szakított uncsim a barátjával. 27 èves nagyon fèlek hogy öngyilkos lesz,nem tudok hozzá elmenni, mert kocsit nem tudok szerezni busz nincs, keri anyum ( az ő anyukája) is rám írt mit tudok mert nem ír vissza facen neki. Telefont kikapcsolta.

Az a baj hajlamos erre,mert vagdosta magát mindig azt hiszi ő a hibás. Másfèl ève vett házat nemrèg autót, jó a munkája...de mindent eldobna " mert nem èrdemli meg, mert elege van a párkapcsomatokböl h mindig eldobják" azt mondta a szülinapján akar meghalni ez holnap lesz, nagyon fèlek h tènyleg megteszi.

Hètvégèn is írta h 8 szem frontinra piált de csak elaludt, szerintem meg elájult.

Volt pasija lakik hozzá a legközelebb neki van kocsija ( együtt laknak) de uncsim zárja a kaput meg az ajtót ha egyedül van. Nyilván a srác betudja törni az ajtót,de most nagyon fèlek. Azt mondta elege volt h ő ennyire xar hiába dolgozott azèrt h egyedül mindene meglegyen, de nem szereti senki.



2020. máj. 22. 18:20
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem szólj a barátjának telefonon, vagy valamelyik barátnőjének, ha van neki, ott élő ismerős, ha tudsz olyat


2-es vagyok, amikor már 2 hónapja tart ez az állapot, sem aludni, sem enni nem bírok, sem dolgozni rendesen.. a világ legboldogabb emberének kéne lennem, mert most indult volna a közös életünk, ház, házasság, új munkahely, ami az álom munkám, de mindenem oda lett.. megalázva érzem magam minden szempontból, mikor hosszú évek után mindenféle érzelem nélkül odavágja, hogy ő már nem szeret.. semminek érzem magam, mindig is gyenge voltam sajnos..

eddig csak dobálóztam ezzel az egésszel, de komolyan úgy érzem, hogy felőröl ez egész.... csak a családom miatt nem merek tenni semmit, nem rég halt meg a nagypapám.. így is van elég bajuk, és nem akarok nekik fájdalmat okozni, viszont élni sem jó... sőt egyenes kínsznevedés minden perc már 2 hónapja..és úgy érzem sosem múlik el... ha meglátnám egy másik nővel... azt nem élném túl..én 26 vagyok, és pont ugyanígy érzek ahogyan az unokatesód..


meg tudom őt érteni.. nincs egyedül. nekem nincs erőm már újrakezdeni az egész ismerkedés részt, pasizni nem akarok..már kisbabát szerettünk volna ősszel... mind a ketten, ő még talán jobban is mint én.. nem is rég kérte meg a kezem.. még 1 éve sincs.. én is ünneplek ma valamit, és ezért is vagyok ennyire offon..

2020. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
20%
nekem is ugyanezeket mondják, szép okos kedves lány vagyok stb..minden ujjamra lehetne egy pasi..de kit érdekel.. amikor azt az egyet szeretem hosszú ideje és vele terveztem mindent...
2020. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
Ő is ezt mondta h neki nem kell más...meg nincs energiája megint újra kezdeni. Hívtam a 112-t azt mondták ha " ha lesz szabadjárat" indulak. Mi az h szabadjárat....???? Exnek én nem tudom a számát fbn írtam neki gondolom nyomja a wow-ot...szal ő kilőve. Bátyám haza èr 8ra akkor indulunk egyből
2020. máj. 22. 18:54
 14/48 anonim ***** válasza:
74%

jaj kitartást :/ szerintem ne is hagyjátok egyedül utána, ha tudtok holnap is legyetek mellette!

Én sajnos nem tűrök meg senkit most magam körül, úgyhogy ő sem fog,de az is jó, ha ti csak úgy ott vagytok vele, hogyha úgy érzi jobban van tudjon beszélni valakivel, de ha még beszélni nem is, csak legyetek mellette..néha beszéd sem kell..én jelenleg úgy vagyok, hogy legszivesebben a világból kifutnék, senkit se akarok látni, senkivel se beszélni, mert valahol úgy érzem ,nem akarok más terhére lenni, lehangolni őket..szánakozva érezni magam stb


Nagyon remélem, hogy időben odaértek, lesz vagy fél9 3/4 9 kb..:/ de azértmajd írd meg, mivolt...hogy van..:(

2020. máj. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
88%

Nem nagyon tudsz mit csinálni. Ha kiküldöd a hatóságot, és közben semmi baja, még téged hurcolnak meg utána...

Ezt a szüleire kell bízni.

2020. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
Apja nincs az anyja meg aggódik velem együtt. Nem gondolnám h a született felesègeket nèzi...ha nem is bántotta mèg magát akkor iszik ès sír...
2020. máj. 22. 19:15
 17/48 anonim ***** válasza:
100%
anyukája messze lakik tőle? ő mikor írt neki facen?
2020. máj. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:
Tegnap mondta el az anyjának mi van, aztán kèrdezte tőle anyuja tegnap dèlután mizu amúgy, arra nem válaszolt meg ma du kèrdezte tőle mièrt nem válaszol meg 2x hívta, èn is hívtam most pár perce de nem veszi fel
2020. máj. 22. 19:25
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
Miért te akarsz érte menni (persze jól teszed, kedves, hogy aggódsz) és nem az anyukája? Ő letudta annyival hogy írt neked? Neki nincs autója? Ha tényleg nincs más megoldás, jó ötlet lehet ha elvisz később a bátyád.
2020. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
50 km anyujával egy faluban lakunk de tömegközlekedèssel oda nem jutunk el, mert már nincs járat.
2020. máj. 22. 19:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!