Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » SOS Mit csináljak? Hívjam a...

SOS Mit csináljak? Hívjam a rendőrt vagy mentőt? Nem èrjük el Kit hívjunk? Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Egy hete szakított uncsim a barátjával. 27 èves nagyon fèlek hogy öngyilkos lesz,nem tudok hozzá elmenni, mert kocsit nem tudok szerezni busz nincs, keri anyum ( az ő anyukája) is rám írt mit tudok mert nem ír vissza facen neki. Telefont kikapcsolta.

Az a baj hajlamos erre,mert vagdosta magát mindig azt hiszi ő a hibás. Másfèl ève vett házat nemrèg autót, jó a munkája...de mindent eldobna " mert nem èrdemli meg, mert elege van a párkapcsomatokböl h mindig eldobják" azt mondta a szülinapján akar meghalni ez holnap lesz, nagyon fèlek h tènyleg megteszi.

Hètvégèn is írta h 8 szem frontinra piált de csak elaludt, szerintem meg elájult.

Volt pasija lakik hozzá a legközelebb neki van kocsija ( együtt laknak) de uncsim zárja a kaput meg az ajtót ha egyedül van. Nyilván a srác betudja törni az ajtót,de most nagyon fèlek. Azt mondta elege volt h ő ennyire xar hiába dolgozott azèrt h egyedül mindene meglegyen, de nem szereti senki.



2020. máj. 22. 18:20
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
Jogsija sincs neki anyukájának. Gondolom azèrt szólt nekem h meggyőzödjön arról.h van e baj vagy csak vele nem akar beszélni
2020. máj. 22. 19:29
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
anyukája megy majd veletek? vagy csak tesóddal ketten akartok?
2020. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
57%

Ahol a másik az öngyilkossággal fenyegetőzik, az egy erőszakos kapcsolat. Iszonyatos uralkodási vágya van a másiknak, csak nincs sem önbizalma, sem lehetősége. Nem a te felelősséged, mit tesz. Persze rosszul esne, de nem te tehetsz róla.


Ellenben szólj a rokonainak. Mond meg, hogy bajban lehet és nézzenek rá.

2020. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
75%
Írj majd mi volt.
2020. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
88%
ezt sajnos félig rosszul látod.. mivel attol, hogy valaki úgy érzi nem akar élni, mint például én is jelenleg, nem jelenti azt, hogy bárkinek fenyegetőzöm..főleg nem a volt barátomnak..erről nálam senki nem tud, hogy így érzek..mivel elfojtom.. ez csak bennem van..ilyennel sosem fenyegetnék senkit..mit érnék el vele? nem azért van ez bennem hogy bárki sajnáljon...ilyenkor már tényleg leszar az ember mindent..akkora a fájdalom és olyan régóta tart..és hiába kedves..eltapossák.. nekem tényleg a családom ad erőt.. hogy nem akarom tönkretenni az életüket, és valószínűleg nem merném megtenni magammal..de..ezektől függetlenül, van, hogy az ember belefárad...hogy mosolyogjon..élje az életét, mikor majd belepusztul a fájdalomba.. nem erős mindenki.. én sosem voltam az sajnos.. :( annyi "jó" van ebben..hogy amilyen ennyire mélyre tudok zuhanni olyan magasra is tudok szárnyalni a boldogságtól..és ez egy ördögi kör..mert tudom, hogy most szárnyalnom kéne..
2020. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
6%
lehet
2020. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
60%
Aki igazán meg akar halni az nem kürtöli szét még a gyk-n is hanem csendben megteszi. Egyébként igen szerintem is csúnya dolog öngyilkossággal fenyegetőzni egy kapcsolatban. Rohadt nagy önzőség mert mit érsz el azzal ha szánalomból veled marad az illető? Attól még nem lesz egy boldog párkapcsolat, cserébe megkeseríted az életét mert nem hagyod, hogy mással (vagy csak simán nélküled) boldog legyen. Amúgy az ő anyja miért nem hívta a 112-t?
2020. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
79%

#28 Nem a kérdés feltevője akar öngyilkos lenni hanem az unokatesója, ő csak aggódik hogy mi lehet vele és tanácsokat vár nem lebaszást.

És ahogy én értelmeztem nem fenyegetőzött a kapcsolatában az unokatesó sem, nem zsarolta ezzel a párját, csak a közvetlen ismerőseinek mondta akikben megbízik.

2020. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
53%
Majd elmondod mi lett?
2020. máj. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy mi lett a történet vége.
2020. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!