Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez megalazo volt a mostohaanya...

Ez megalazo volt a mostohaanyam részéről?

Figyelt kérdés
20 éve nem volt kapcsolatom apammal, most vagyok 28 eves. Nem rég vettem fel vele a kapcsolatot es elhivott engem es a ferjem magához 1 hetre. El is mentünk, apam es az uj felesege es közös gyerekük Ausztriaban él elég jó módban. A nőnek Louis Vutton, Guess, Balenciaga ruhái, taskai vannak csak, mast nem latsz rajta és a fiukon is. Ami rosszul esett és lehet hogy csak én kezelem rosszul a helyzetet az az volt hogy amikor megerkeztunk a nő egy hasznalt taskakkal, melltartokkal teli kukazsakot rakott elém hogy mindegy mit csinálok vele, neki már ezek a dolgok nem kellenek, hiaba mondtam hogy nekem nem kellenek, egyrészt nem az én mereteim a melltartók sem nem erdekelte. Beleneztem es agyon hordott kínai oregeasszonyos taskak voltak, hozzá teszem nem vagyok gazdag, de saját magamnak nem ilyen táskákat veszek és ezt lathatta is rajtam. És a nő se ilyeneket hord... Nem várok en el semmit sem, de akkor inkább ne adjanak semmit, mert ezt megalazonak éreztem. Nektek mi a velemenyetek?

2020. aug. 11. 08:29
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Remélem udvariasan megmondtad neki, hogy köszönöd, de meg van a magad holmija, és nincs ezekre szükséged.
2020. aug. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
86%
Tudatos volt tőle. Ha ügyesen kikerülöd, és csak apádra fókuszálsz, akkor fel fog robbanni és előbb utóbb lebukik-apád előtt is. Ez egy kígyó, ha okos vagy a saját farkába harap..
2020. aug. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem kell túlbonyolítani lelkileg. Ő megkérdezte. Neked nem tetszettek ezért azt mobdtad nem kéred. Ennyi. Csak arra figyelj, hogy azt tedd amit szeretnél, ami igaz. Nem szeretted volna nemet mondtál, ez így egyenes.
2020. aug. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Nemet mondtam, de rameroltette. El kellett vinnem és még azt is hozzatette ha nekem nem kell adjam anyamnak vagy mamamnak, mit banja...
2020. aug. 11. 08:52
 5/35 A kérdező kommentje:
Vagy dobjam ki...
2020. aug. 11. 08:53
 6/35 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy beképzelt hülye p*csa. Biztos beszóltam volna neki valamit. Nem is értem, hogy lehet így indítani. Remélem apádnak szóltál erről.
2020. aug. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
4 Ez hiba volt.Ő győzött-ebbe a játszmában. Én nem tettem volna a helyedben.
2020. aug. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
97%

Igen, nagy hiba volt. Feszegette a határaid. Tulajdonképpen rádtukmálta a szemetét, hogy te dobd ki, vagy hordja a családod.


"Idegeneknek", kéretlenül ki ad használt ruhát, mikor vendégségbe megy?

Én a jó állapotú, megunt ruháim eladományozom mindig rászorulóknak, de kopott göncöket és használt fehérneműt egy hajléktalannak sem adnék. Ez egy tudatos, durva sértés volt. T

Gyakorlatilag beárazott téged, most alakítja ki az erőviszonyokat. Ilyesmibe soha többet ne menj bele, legközelebb állj ki magadért. Sőt, legközelebbi látogatásnál vigyél neki egy zsák szemetet, hogy méltó meglepetéssel készültél számára.

2020. aug. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
91%

#4 szerintem csak annyiból nem. volt szerencsés, hogy elfogadtad, hogy nem. azt tetted amit szerettél volna. Szóval ilyen nemmigazi dolgot.


Szerintem annyi, hogy legközelebb mondd meg, hogy ezekre nincs szükséged és neked is csak gond ezekkel valamit kezdeni.

2020. aug. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Apukam ezt mind latta, de nem szólt rá semmit. Sőt, még ő is a ferjemre akarta tukmalni a 30 éves kabátját, ami már 20 éve se volt divat, de a ferjem nem fogadta el és annyiba maradt. De a nő hajthatatlan volt, szinte utanam huzta a zsakot.
2020. aug. 11. 10:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!