Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez megalazo volt a mostohaanya...

Ez megalazo volt a mostohaanyam részéről?

Figyelt kérdés
20 éve nem volt kapcsolatom apammal, most vagyok 28 eves. Nem rég vettem fel vele a kapcsolatot es elhivott engem es a ferjem magához 1 hetre. El is mentünk, apam es az uj felesege es közös gyerekük Ausztriaban él elég jó módban. A nőnek Louis Vutton, Guess, Balenciaga ruhái, taskai vannak csak, mast nem latsz rajta és a fiukon is. Ami rosszul esett és lehet hogy csak én kezelem rosszul a helyzetet az az volt hogy amikor megerkeztunk a nő egy hasznalt taskakkal, melltartokkal teli kukazsakot rakott elém hogy mindegy mit csinálok vele, neki már ezek a dolgok nem kellenek, hiaba mondtam hogy nekem nem kellenek, egyrészt nem az én mereteim a melltartók sem nem erdekelte. Beleneztem es agyon hordott kínai oregeasszonyos taskak voltak, hozzá teszem nem vagyok gazdag, de saját magamnak nem ilyen táskákat veszek és ezt lathatta is rajtam. És a nő se ilyeneket hord... Nem várok en el semmit sem, de akkor inkább ne adjanak semmit, mert ezt megalazonak éreztem. Nektek mi a velemenyetek?

2020. aug. 11. 08:29
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
70%

Eddig 3 nagyon súlyos dolgot követtél el:

Nem kellett volna felvenni a kapcsolatot a 20 éve nem látott apáddal.

Nem kellett volna elfogadni a meghívást.

Nem kellett volna elhozni a használt, régi, levetett göncöket.


Ráadást már ne adj, próbáld összekaparni a maradék önérzetedet!

2020. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
18%

31, ne drámázz már, nem “követett el nagyon súlyos dolgokat”.

Kérdező: hát, ebből talán megtudtál valamit, vedd úgy, hogy információt szereztél. Majd eldöntöd, hogyan tovább. Hogy megaláztak-e, az csak tőled függ, hogy te mit gondolsz erről. Nézőpont kérdése, ki a gáz a sztoriban.

2020. aug. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
0%

Az én értékrendembe nem fér bele a 3 hiba, de hát ahány ház, annyi szokás...

Attól, hogy valaki otthon puffog, kesereg és kiírja a gyakorira, az apa és családja többször és folyamatosan megalázhatja a kérdezőt.

Információt szereztél ugyan, én inkább az önbecsülésemet erősíteném.

Gondolom, anyudnak nem mesélted el a megaláztatásodat!

2020. aug. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
51%

Ne foglalkozz ezzel. Tudom, könnyű mondani, de tényleg nem. Amit leírtál, az alapján ezek az emberek annyit sem érnek, hogy a tekintetedet rájuk emeled.

28 éves vagy, szemtelenül fiatal, előtted az élet, megannyi lehetőség. Amit ők fel tudnak mutatni, az a sok pénzben mért kacat, semmi több, emberileg nullák - különben nem viselkedtek volna így veled. Te pedig értékes vagy, a tárgyi haszonból annyit szerzel életed során, amennyit csak szeretnél. Ne feledd, pénzből mindig annyi lesz, amennyit csak akarsz, ha utat szerzel hozzá, de aki egy véglény, az meggebedhet, akkor is véglény marad.

Fel a fejjel, 1 percig ne érezd magad miattuk rosszul és ne felejtsd el, hogy a karma mindent lát. 😉

2020. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk a kínais táskáknál megkérdezhetted volna, hogy ez honnan van, abból a múltjából, mikor még apád nem vakarta ki a koszból? :D Tipikus felkapaszkodott szutyok, ilyen miatt ne legyél rosszkedvű.
2020. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!