Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez megalazo volt a mostohaanya...

Ez megalazo volt a mostohaanyam részéről?

Figyelt kérdés
20 éve nem volt kapcsolatom apammal, most vagyok 28 eves. Nem rég vettem fel vele a kapcsolatot es elhivott engem es a ferjem magához 1 hetre. El is mentünk, apam es az uj felesege es közös gyerekük Ausztriaban él elég jó módban. A nőnek Louis Vutton, Guess, Balenciaga ruhái, taskai vannak csak, mast nem latsz rajta és a fiukon is. Ami rosszul esett és lehet hogy csak én kezelem rosszul a helyzetet az az volt hogy amikor megerkeztunk a nő egy hasznalt taskakkal, melltartokkal teli kukazsakot rakott elém hogy mindegy mit csinálok vele, neki már ezek a dolgok nem kellenek, hiaba mondtam hogy nekem nem kellenek, egyrészt nem az én mereteim a melltartók sem nem erdekelte. Beleneztem es agyon hordott kínai oregeasszonyos taskak voltak, hozzá teszem nem vagyok gazdag, de saját magamnak nem ilyen táskákat veszek és ezt lathatta is rajtam. És a nő se ilyeneket hord... Nem várok en el semmit sem, de akkor inkább ne adjanak semmit, mert ezt megalazonak éreztem. Nektek mi a velemenyetek?

2020. aug. 11. 08:29
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Nem akarok ezek utan, egyre jobban erzem... Csak nagyon rosszul esett...
2020. aug. 11. 11:39
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Pont az volt a cél, hogy rosszul essen, elzavarjon. Ha szemét akarnál lenni, mennél a nyakukra "de jó hogy itt vagy apu most már, hogy húsz évig le se szrtál után!" :P
2020. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem elég szemét dolog, hogy az ő használt ruháit rád erőlteti. Szerintem kérdezz végig kedvesen nem erőszakosan mindenkit, hogy kellenek-e a ruhák, ha nem kell senkinek akkor adományozd el
2020. aug. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Meg akartak szabadulni tőled - sikerült.
2020. aug. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
96%
Eleve nem kerestem volna kapcsolatot azzal, aki 20 évig le se xart. Neki és a feleségének te senki vagy, nem csaladtag, konkrétan egy vadidegen. Lépj túl az egeszen
2020. aug. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
95%

A leírásodból apukád is megalázó volt. Nem állította le a nőt, ráadásul ő meg a férjedre tukmált ezer éves cuccokat. Úgyhogy nemcsak a nővel van gond.

Szerintem nem véletlen, hogy 20 évig nem tartottátok a kapcsolatot. Te megpróbáltad. De én nem próbálkoznék többet.

2020. aug. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
0%
Azt hittet lehet ertekes dolgot adnak az is lehet,de a no jo gusztustalan, ez a kib@szott kabat sztori mindenk oda akarja adni a masiknak a szar kabatot 😃
2020. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
83%
Ebből is látszik, hogy apád most sem vette volna fel veled a kapcsolatot, csak te "ráerőltetted magad", ezért udvariasságból hívott el. A régi cuccokból is látszik, hogy egy fikarcnyit sem érdekled, egy forintot sem akar rád áldozni, de a látszatát meg akarták adni, hogy ők milyen nagyvonalúak.
2020. aug. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
35%

Nekem németországi nagynéném ad ilyen ruhás zsákokat, egy-két normális darab van bennük, de nagyrésze az szakadt, vagy hypós, vagy egyéb defektes. Én sem értem miből gondolja, hogy ez nekem kell, de nem szoktam ezen megbántódni, elfogadom és kidobom.

Felfoghatod megalázó gesztusnak is, lehet annak is szánták, de szerintem jobban jársz ha túllendülsz ezen, és nem kattogsz rajta. Ha máskor ilyen van, mondd meg szépen, hogy köszönöd, de nem szerettek használt ruhát hordani, és kész.

2020. aug. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
93%
De hogy tudják odatukmálni? Egyszerűen nem fogom meg a zsákot és annyi.
2020. aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!