Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez megalazo volt a mostohaanya...

Ez megalazo volt a mostohaanyam részéről?

Figyelt kérdés
20 éve nem volt kapcsolatom apammal, most vagyok 28 eves. Nem rég vettem fel vele a kapcsolatot es elhivott engem es a ferjem magához 1 hetre. El is mentünk, apam es az uj felesege es közös gyerekük Ausztriaban él elég jó módban. A nőnek Louis Vutton, Guess, Balenciaga ruhái, taskai vannak csak, mast nem latsz rajta és a fiukon is. Ami rosszul esett és lehet hogy csak én kezelem rosszul a helyzetet az az volt hogy amikor megerkeztunk a nő egy hasznalt taskakkal, melltartokkal teli kukazsakot rakott elém hogy mindegy mit csinálok vele, neki már ezek a dolgok nem kellenek, hiaba mondtam hogy nekem nem kellenek, egyrészt nem az én mereteim a melltartók sem nem erdekelte. Beleneztem es agyon hordott kínai oregeasszonyos taskak voltak, hozzá teszem nem vagyok gazdag, de saját magamnak nem ilyen táskákat veszek és ezt lathatta is rajtam. És a nő se ilyeneket hord... Nem várok en el semmit sem, de akkor inkább ne adjanak semmit, mert ezt megalazonak éreztem. Nektek mi a velemenyetek?

2020. aug. 11. 08:29
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
99%
10 Elég szomorú, hogy apád is partner ebben a szégyenletes viselkedésben. Meg kellett volna mondani nekik, hogy ti nem vagytok sem mélyszegények, sem hajléktalanok, hogy mások szemetéből öltözködjetek. Azt is megkérdeztem volna, hogy nekik esetleg szükségük van a ti szemeteitekre azért tukmálják ennyire a sajátjukat? Mert akkor viszel nekik szívesen.
2020. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Elég gáz.

Nem kellett volna elhoznod!

Határozottan visszaszóltam volna, hogy bocsi, de én nem a kukás vagyok, hanem apukámhoz jöttem.

2020. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
95%

Tudod mikor hoztam volna el! Apámnak meg megmondanám,hogy a kedves neje du..ja fel magának. Meg ő is a kabátját.

Semmi közöm hozzátok, nem ismerlek benneteket, de komolyan felhúzott, ahogy olvastam. Egy az egyben megaláztak, lenéztek. További kapcsolatot is átgondolnám.

2020. aug. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Uhh ez a nő nagyon gáz, vigyázz vele, mert be fog próbálkozni ennél komolyabb dolgokkal is.
2020. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos szemetet adott neked, te elfogadtad, s ezzel tényleg "beáraztad" magad, ahogy az egyik hozzászóló itt írta. Te lettél a koldus rokon. Az volt ezzel a céljuk, hogy úgy megalázzanak, hogy többé ne zaklasd őket a jelenléteddel.
2020. aug. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
94%

Én meg egyszerűen el vettem volna, aztán kifelé menet a szemük láttára bele dobtam volna a kukába, és jó erősen rácsaptam volna a kukatetőt.

Aztán egy aranyos mosoly után ott hagytam volna őket

2020. aug. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
99%
ne haragudj, de simán ott kellett volna hagynod őket, azzal, hogy nem azért jöttél, hogy levigyed a szemetüket
2020. aug. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
A szemembe végig ugy viselkedett a nő, mintha ő mennyire jót akarna nekem, hogy örül hogy végre lát, pedig ő volt a legjobban az ellen hogy apuval tartjuk a kapcsolatot. Neki csak az ő közös fiuk letezik. Amikor ott voltunk elem tolta a csaladi albumot hogy nezzem meg a kisfiuk fejlődését, szulinapokat, karacsonyokat tudván hogy ők engem teljesen elfelejtettek 20 evig. De mindegy en ezt lenyeltem, elengedtem. En csak egy jó kapcsolatot szerettem volna velük kialakitani, de a megazast nem birom. Attól még hogy nem vagyok gazdag, nem kell igy viselkedniuk. A fejemhez vágta a nő azt is hogy a fiukra annyit koltottek már hogy 3 házat tudtak volna venni az árából.
2020. aug. 11. 11:36
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Mondtam volna, "ezek a te régi cuccaid? Látom, azért nálatok sem volt ám pénz mindig, de kösz, mi soha sem hordtunk szemetet."
2020. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
97%
Azt hiszik, pénzért mentél hozzájuk, a szemetükkel megmutatták, hogy maximum ennyit kaphatsz. Akarsz még velük találkozni?
2020. aug. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!