Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elmondjam a családnak a...

Elmondjam a családnak a gyanúmat az unokahúgomról? Azt, hogy luxusprosti?

Figyelt kérdés
Az unokahúgomról tudom, hogy jól fizető állása van, de azért annyira nem, mint amik rajta vannak. Főleg, hogy párkapcsolata nincs is, mert a szüleivel él meg mondta, is hogy nincs. Akkor csak luxusprosti lehet. Hiába keres jól valaki, én látom mi mennyibe kerül rajta. Több milliós táska, milliós karkötő. Ez nekem feltűnik, mert én éltem külföldön, ha a többi családtagnak nem, mert fel sem ismerik az egyes márkajelzésket. Szerintetek eláruljam őt? Vagy mi ilyenkor a megoldás?
2020. szept. 3. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
96%
Akkor sem lenne a te dolgod ha lenne bizonyítékod rá, így még főleg nem, hogy nincsen. Nem a pénz miatt csinálja, illetve a megélhetés miatt, hanem gondolom szabad akaratából. Nem a te életed.
2020. szept. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
98%
🙈 Azért mert te azt hiszed még nem biztos, hogy az. Ezért nincs mit elárulni.
2020. szept. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
90%

Itt magyarban nem tudom mennyire jólkereső szakma ez, hogy pipere cikkekre milliói lennének. Persze még a szüleivel él, de holmikra meg vannak milliók.

Lehet turiból van, vagy jófajta olcsó hamisítvány.

2020. szept. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
23%
Melyik ódalon van fenn? Tudakold meg, meg én cefetül megfizetném ha jó alájavághatnék.
2020. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
92%
Egyrészt nem kéne ilyen helyzetbe hoznod, az ő élete, lehet hogy szereti csinálni és jól keres vele. Miért akarod hogy rossz legyen neki? Másrészt inkább kérdezd meg tőle és beszéljetek róla. Másik hogy a rokonok lehet hogy nem örülnének neki és megromlana a viszony. Ez még is csak egy intim titkos ügy. Ráadásul nem lehet hogy hamis gucci hamis óra? Nagyon jól csillogó kínai órákat is lehet kapni.
2020. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
96%
Milyen egy több milliós táska? Lehet rendelni a neten? Majd rendelek egyet.. :D
2020. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
92%

Szinte biztos, hogy mindenki tudja, esetleg ugyan így nem

kötik a te orrodra, ahogy eddig te sem az övékre. Én is tudom egy két személyről, akinek a családja teljes mértékben tisztában van vele, de azt mondják "vendéglátózik" (ami egyébként rá is illik akár :D )

2020. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 A kérdező kommentje:

Nem hamis, mert direkt megnéztem miből lehet látni egy Chanel meg Dior táskán hogy eredeti vagy sem és minden stimmelt.

A Cartier karkötő is tudod eredeti, azt méginkább meg tudtam vizsgálni...

2020. szept. 3. 18:43
 9/91 anonim ***** válasza:
23%
Szerezz neki kuncsaftot, azt vedd le belőle a százalékod.
2020. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
95%
Mi közöd hozzá? Irigy vagy?
2020. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!