Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elmondjam a családnak a...

Elmondjam a családnak a gyanúmat az unokahúgomról? Azt, hogy luxusprosti?

Figyelt kérdés
Az unokahúgomról tudom, hogy jól fizető állása van, de azért annyira nem, mint amik rajta vannak. Főleg, hogy párkapcsolata nincs is, mert a szüleivel él meg mondta, is hogy nincs. Akkor csak luxusprosti lehet. Hiába keres jól valaki, én látom mi mennyibe kerül rajta. Több milliós táska, milliós karkötő. Ez nekem feltűnik, mert én éltem külföldön, ha a többi családtagnak nem, mert fel sem ismerik az egyes márkajelzésket. Szerintetek eláruljam őt? Vagy mi ilyenkor a megoldás?
2020. szept. 3. 18:13
 41/91 anonim ***** válasza:
13%
Veszek neked egy gucci táskát, ha a kedvemre teszel.
2020. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:
83%
Persze, ird ki a facere🤣🤣🤣
2020. szept. 4. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, képzeld el, hogy a kapcsolataihoz sincs közöd. Mi a francért kellene mindent a te orrodra kötni? Nincs neked életed, hogy azzal foglalkozz?
2020. szept. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
92%
Ne szólj bele más életébe. Ne legyél sz*rkeverő!
2020. szept. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
92%
Online second hand üzletekben töredék áron meg lehet venni. Lehet, hogy egy táska 400-500 ezer forint így is, de nem milliósak. Ugyanez a márkás ékszer is. Ha jól keres össze tudja rá spórolni simán. Te meg simán rosszindulatú és irigy vagy. Ha kurválkodna, akkor sem rád tartozna.
2020. szept. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:
90%

Uhhh szegény kérdező, süt belőled az irigység.



:(



Miért nem mindegy neked honnan szedte rá a lóvét?

2020. szept. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok irigy, az én 2000 ft-os h&m táskám semmivel nem rondább mint egy ronda kígyómintás csatú gucccccsi
2020. szept. 4. 12:40
 48/91 anonim ***** válasza:
90%
#47 Haha, azért ordít a különbség egy minőségi termék meg egy kommersz között. Különben meg nem lesz mindenki luxusprosti csak azért mert nem te nem érted, hogy engedheti meg magának. Ne járasd le magad a család előtt azzal, hogy előállsz ezzel a rosszindulatú, irigy, ráadásul gyér felvetéssel.
2020. szept. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem max akkor szólj bele, ha kiskorú lányról beszélünk.

(Mondjuk pár drága holmitól nem lesz senki prosti...)

2020. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:
86%

Kedves Kérdező!

Jól letoltak egyesek, talán nagyon is elszaladtak velük a lovak. Mindegy, az már le van írva, elolvastad.

Én egy idős ember logikájával írok Neked:

Többen megírták, hogy ne avatkozz az általad felvetett dologba. Én is ezt tanácsolom. Ha valóban luxusprosti is lenne - arra ott vannak a szülei, hogy számon kérjék tőle, hogy honnan van a sok drága holmi, amikor csak ennyit-annyit keres...

2020. szept. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!