Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elmondjam a családnak a...

Elmondjam a családnak a gyanúmat az unokahúgomról? Azt, hogy luxusprosti?

Figyelt kérdés
Az unokahúgomról tudom, hogy jól fizető állása van, de azért annyira nem, mint amik rajta vannak. Főleg, hogy párkapcsolata nincs is, mert a szüleivel él meg mondta, is hogy nincs. Akkor csak luxusprosti lehet. Hiába keres jól valaki, én látom mi mennyibe kerül rajta. Több milliós táska, milliós karkötő. Ez nekem feltűnik, mert én éltem külföldön, ha a többi családtagnak nem, mert fel sem ismerik az egyes márkajelzésket. Szerintetek eláruljam őt? Vagy mi ilyenkor a megoldás?
2020. szept. 3. 18:13
 31/91 anonim ***** válasza:
97%

"Vagy mi ilyenkor a megoldás?"


Mert mi a probléma? Ha nincs probléma, akkor megoldani sem kell.


Ha esetleg úgy gondolod, hogy emberkereskedelem áldozata lett, akkor vele beszélj, kérdezd meg, hogy nincs-e szüksége segítségre. Biztonságban érzi-e magát a munkahelyén, vagy kizsákmányolják. De ha nem, nem. Az ő élete, ennél többet nem tudsz tenni.

2020. szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 anonim ***** válasza:
97%
Lehet van egy pénzes kanja, azt onnan vannak a dolgok csak nem köti az orrotokra. Am tényleg gáz ez a beköpösdi. Ha fiatalkorú lenné, még megérteném, de így...! Csinálnád a családi feszkót.
2020. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként már olyan replikákat csinálnak,hogy te nem hozzáértő,sose fogod megmondani hogy nem eredeti...Másik része meg hogy semmi közöd hozzá mit csinál amíg ő nem mondja el,de tipik magyar dolog áskálódni meg irigykedni ha valakinek jobban megy,a szomszéd is rohadjon meg mert vett 1 szép kocsit,megyek is a NAV-hoz,biztosan adócsaló....Istenem,de ráérsz...Ha annyi energiát fektetnél magadra amennyiből ezt a kérdést ideírtad meg irigykedsz,lehet neked is lehetnének ilyen dolgaid...
2020. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nagyon jól fizető munkám van és tudom mikor kell vásárolni. Hatalmas akciók vannak.


Másodkézből is vehette, rengetegen adják el a sosem viselt méregdrága holmikat.


GG Táska is van 80 ezerért is.

2020. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 anonim ***** válasza:
89%

Semmi közöd hozzá!

Menj te is luxusprostinak, ha ennyire irigyled. Ha 18 alatti, az a szülei dolga, amúgy is. Ha már betöltötte, onnantól meg SENKINEK SEMMI KÖZE HOZZÁ! Neked meg főleg!

2020. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 anonim ***** válasza:
91%

Azért, mert van neki pár darab drágább holmija, még semmi okod meggyanusítani őt. Nem azt írtad, hogy minden héten más márkás cuccokkal járkál. Mi~rt ne spórolhatta volna össze rá az összeget? De még ezek ellenére is inkább arra gondolnék a helyedben, hogy a neten keresztül szerzi a pénzt. Lehet egy insta sztár vagy Blogger. Ki tudja? De pont prosti???

Megoldás! :szia! De jó a táskád! Honnan van?

2020. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:
94%
Tehát van egy jól fizető állása és a szüleinél lakik, magyarán 0 kiadásra van jó bevétele. Te meg ebből leszűrted, hogy csak luxusprosti lehet. Gratulálok Sherlock. Hogy tervezed amúgy ezt a vallomást? Félrevonod az anyját a vasárnapi ebédnél, hogy "Juli néni, látom a lánya olyan jó ruhákat hord, biztosan prostituált." Kapnál erre egy nagy pofont, meg is érdemelnéd.
2020. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim ***** válasza:
83%
Lehet hogy van egy vállalkozó/milliomos pasija ami titkos kapcsolat éppen, és drága ajándékokat kap a pasitól, hidd el nem egyszer láttam már ilyet!
2020. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 A kérdező kommentje:
Akkor meg miért nem mondják meg hogy gazdagas pasit fogott? Miért kell azt mondani hogy szingli?
2020. szept. 3. 22:38
 40/91 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező nem tudom hány éves vagy?! Remélem elmúltál már 18...


Leírok valamit. Ez az eset az én környezetemben volt.

Volt egy házas pasi, aki a felesége mellett titokban szeretőket tartott. Nyilván való hogy miért volt titkos a kapcsolat. Érted?


Nem tudom a te leírásod alapján mi lehet ott, de nem biztos hogy prostituált az unokahúgod.

2020. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!