Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elmondjam a családnak a...

Elmondjam a családnak a gyanúmat az unokahúgomról? Azt, hogy luxusprosti?

Figyelt kérdés
Az unokahúgomról tudom, hogy jól fizető állása van, de azért annyira nem, mint amik rajta vannak. Főleg, hogy párkapcsolata nincs is, mert a szüleivel él meg mondta, is hogy nincs. Akkor csak luxusprosti lehet. Hiába keres jól valaki, én látom mi mennyibe kerül rajta. Több milliós táska, milliós karkötő. Ez nekem feltűnik, mert én éltem külföldön, ha a többi családtagnak nem, mert fel sem ismerik az egyes márkajelzésket. Szerintetek eláruljam őt? Vagy mi ilyenkor a megoldás?
2020. szept. 3. 18:13
 61/91 A kérdező kommentje:
Azóta is újabb és újabb cuccai vannak :D
2020. szept. 7. 21:46
 62/91 anonim ***** válasza:
84%
Azta! Na, és milyen újabb fancy cuccokat szerzett? :D
2020. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 A kérdező kommentje:
Szerintem egy öregember a szeretője. Azt is tudom, hogy ki. Szokott a tv-ben szerepelni, öreg, gazdag és amúgy nem tisztességes. Le fogom buktatni az unokahúgomat
2020. szept. 7. 22:27
 64/91 anonim ***** válasza:
86%
Hurrá! Végre kiderül ki Lölő új barátnője? :)
2020. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 A kérdező kommentje:
Nem
2020. szept. 7. 22:45
 66/91 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező és mitől lesz neked jó, ha lebuktatod? Mivel leszel te ettől előrébb?

Egy irigy sz.rházi vagy. Vagy nem is tudom, mi zajlik nálad a toronyban.

Remélem előbb vagy utóbb gyötörni fog valamilyen érzés belülről.

2020. szept. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/91 anonim ***** válasza:
95%
Mutasd már meg azt az unokahugit, mi miatt fizetnek neki vajon ennyit? :D
2020. szept. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 anonim ***** válasza:
84%
mit nyersz azzal hogy lebuktatod ? miert van neked szukseged arra hogy egy felnott no maganeletet kiteregesd masoknak? komolyan erdekel hogy mi a celod vele, azon kivul hogy megalazhasd
2020. szept. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 anonim ***** válasza:
86%
Istenem, az irigység meddig tudja vinni az embereket... Komolyan megér ez neked ennyit, hogy így megalázod magad? Mert mi lesz akkor, ha elmondod (amit egyébként nem is tudsz biztosra)? Változni fog attól valami? :D
2020. szept. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 anonim ***** válasza:
91%
Na sikerült lebuktatni? :D
2020. dec. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!