Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elmondjam a családnak a...

Elmondjam a családnak a gyanúmat az unokahúgomról? Azt, hogy luxusprosti?

Figyelt kérdés
Az unokahúgomról tudom, hogy jól fizető állása van, de azért annyira nem, mint amik rajta vannak. Főleg, hogy párkapcsolata nincs is, mert a szüleivel él meg mondta, is hogy nincs. Akkor csak luxusprosti lehet. Hiába keres jól valaki, én látom mi mennyibe kerül rajta. Több milliós táska, milliós karkötő. Ez nekem feltűnik, mert én éltem külföldön, ha a többi családtagnak nem, mert fel sem ismerik az egyes márkajelzésket. Szerintetek eláruljam őt? Vagy mi ilyenkor a megoldás?
2020. szept. 3. 18:13
 21/91 anonim ***** válasza:
93%

Igen valószínűleg Te egy vérprofi hamisitás felismerő szakember lettél mert "utánanéztél" 🤣🤭

Szerintem 0 közöd ki honnan miből él, mit vesz magának.

Itt csak savanyú a szölő..

2020. szept. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 anonim ***** válasza:
94%

semmi kozod hozza, abbol keresi a penzet amibol akarja, ha o el akarja mondani a csaladnak majd elmondja, de neked nincs jogod hozza hogy ilyen szituacioba keverd ot.

arrol nem is beszelve, hogy twnyleg nem tudhatod mibol telik neki ezekre a markas dolgokra, semmi bizonyitekod arra hogy tenyleg szexmunkat csinal.

2020. szept. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 anonim ***** válasza:
93%

Valami "egyéb" jelek vannak arra vonatkozóan amit írsz?

Akármilyen bizonyíték? Egyáltalán van erre ideje?


Az is lehet, hogy van egy titkos barátja, vagy rosszabb esetben szeretője valakinek simán aki elhalmozza őt drága ajándékokkal.


Valós , megtörtént esetek alapján mindkét utóbbira tudnék példát mondani.


Biztos vagy te abban hogy nincs senkije? Még titkos kapcsolat sem?!

Én is tudok egy nőről, aki szeretője volt egy külföldi férfinak, aki szó szerint majdnem mindent megvett neki. Egy átlag bevásárlás 500 Euro volt láttam a blokkot...


Szóval nem biztos hogy luxus prostituált, még ha annak is tűnik, nézz utána mielőtt elmondanád ezt a teóriádat...

2020. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 anonim ***** válasza:
95%

Te magad írod, hogy jól fizető állása van.

De amúgy is, mi közöd hozzá?

2020. szept. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 anonim ***** válasza:
93%
Majd ha ő szeretnék akkor Ő elmondja, neked semmi közöd ahhoz hogy ő mit csinál
2020. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 anonim ***** válasza:
80%
kussolsz gec...!
2020. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem egyáltalán a családnak miért kell tudnia, ki mivel foglalkozik. Az én családomnak dusztja sincs arról, mit csinálok. Mondjuk mire elmagyaráznám nekik, mi az a service level management...


Nem a te dolgod.

2020. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 anonim ***** válasza:
80%

Nincs bizonyítékod arra, hogy luxusprosti.

A márkás dolgok más úton is kerülhetnek hozzá. A közmondás szerint "Hívatlan prókátornak ajtó mögött a helye." Tehát nem tanácsolom, hogy beleavatkozz az ő ügyeibe.

Még be is perelhetne becsületsértésért, amit nagyon megszívnál, mert nem 10 forintodba kerülne Neked, ha nyerne.

Gondolkozz higgadtan és ne avatkozz bele.

2020. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 anonim ***** válasza:
92%
Aztán ha elmondod a családnak, akkor neked is lesz Chanel táskád, vagy mi lesz akkor?
2020. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 anonim ***** válasza:
86%

Figyelj, ha semmi más kiadása nincs, és teljes munkaidőben jól keres akkor nem akkora kunszt ám összeszedni egy pár milliót. A nettó átlagbér 300 ezer körül van. Tegyük fel hogy ennél kicsit jobban keres, legyen mondjuk havi 400 nettó. Ha lakbérre, rezsire, kajára nem kell költenie, az 4,8 millió forint évente. De ha “csak” az átlagbért, 300K-t keres, akkor is 3,6. Mondjuk 3 év alatt az akkor is megvan tíz milla ha közben abból bulizik meg egyebeket is vesz.

Nem feltétlen okos dolog ezt elverni pár kiegészítőre, de felelőtlen pénzügyi döntéseket hozni szerencsére nem illegális.


Amúgy meg nem tudom miért érzed magad szakértőnek hamisítványok terén csak mert éltél külföldön. Nem tudom hol van az a mesés külföld, de ha nem Dubaj palotanegyedében akkor ott se rohangál több Chanel táska mint a Váci utcában. Source: külföldön élek.

2020. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!