Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elmondjam a családnak a...

Elmondjam a családnak a gyanúmat az unokahúgomról? Azt, hogy luxusprosti?

Figyelt kérdés
Az unokahúgomról tudom, hogy jól fizető állása van, de azért annyira nem, mint amik rajta vannak. Főleg, hogy párkapcsolata nincs is, mert a szüleivel él meg mondta, is hogy nincs. Akkor csak luxusprosti lehet. Hiába keres jól valaki, én látom mi mennyibe kerül rajta. Több milliós táska, milliós karkötő. Ez nekem feltűnik, mert én éltem külföldön, ha a többi családtagnak nem, mert fel sem ismerik az egyes márkajelzésket. Szerintetek eláruljam őt? Vagy mi ilyenkor a megoldás?
2020. szept. 3. 18:13
 51/91 anonim ***** válasza:
87%

Erre a "ronda kígyómintás csatú gucccccsira" gondolsz? 😁

[link]

De, üvölt a különbség egy fast fashion táskához képest. Csak az nem látja, aki vak.

Cartier perecet pedig férfi vesz nőnek, aki rögzíti a különleges hozzá kapott csavarozóval és csak azzal lehet levenni. Tehát szerelme van, még ha is nem köti egyelőre az orrodra. És úgy tűnik, nagyon jól választott.

2020. szept. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
90%
Ez kb olyan színvonal, mintha szaladnál anyádhoz árulkodni, hogy a tesód melyik sztárra maszturbál. Szó sincs rá, annyira szánalmas dolog.
2020. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 anonim ***** válasza:
22%

51-es, én ugyan férfi vagyok, de ebben a táskában semmi szépen nem látok... :D


Kérdező, kaphatunk elérhetőséget is? Facebook, telefonszám, email stb... tudod, csak hogy utánajárjunk a dolgoknak. :D

2020. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
80%
#53 egy szóval nem írta, hogy szép e vagy sem. Arról volt szó, hogy látszik rajta, hogy high fashion darab. Egyébként férfiként nem hiszem, hogy női táskákról kellene ítéletet mondanod, feltételeztem, hogy nem hordasz ilyesmit. Vagy igen? 😏 👯‍♂️
2020. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:
75%
És akkor mi van ha egy 60+-os gazdag sugar daddy lógatja be neki?
2020. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 anonim ***** válasza:
14%

#54, nem nem hordok ilyet. De azért van valamilyen szinten ízlésvilágom. Egy női cipőről is el tudom dönteni, hogy tetszik-e. És azok a cseszett hosszú-hegyes orrú undormányok, amiket egyesek fel mernek még mindig venni, egyáltalán nem tetszenek, akármilyen márkajelzéssel is van ellátva. :D


De csak úgy mellékesként én ezen azt se látom, hogy high fashion darab lenne... Egy kínaiban is találok szerintem ugyanígy kinéző táskát, maximum használat közben derülne ki, hogy melyik mennyit bír. :D

2020. szept. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem igen, áruld el, legalább mindenki tudni fogja ki vagy te valójában és eddig csak egy képmutató irigy voltál.

Majd kiderűl hogy szegény lány a second handből vásárol szép dolgokat, neked meg az irigységtől és szégyentől éghet a bőröd. Igazi pocsék átlag alatti áruló vagy.

2020. szept. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
79%
Persze, az összes létező gyanúdat mondd el a családnak, hátha még időben rájönnek, hogy elmeháborodott vagy!
2020. szept. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:
93%
Lehet szeretője valami pénzes nős pasinak, de az is lehet, h neked van igazad, de nem a te dolgod a dolog.
2020. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
80%
Azóta tudsz valamit róla?
2020. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!