Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elmondjam a családnak a...

Elmondjam a családnak a gyanúmat az unokahúgomról? Azt, hogy luxusprosti?

Figyelt kérdés
Az unokahúgomról tudom, hogy jól fizető állása van, de azért annyira nem, mint amik rajta vannak. Főleg, hogy párkapcsolata nincs is, mert a szüleivel él meg mondta, is hogy nincs. Akkor csak luxusprosti lehet. Hiába keres jól valaki, én látom mi mennyibe kerül rajta. Több milliós táska, milliós karkötő. Ez nekem feltűnik, mert én éltem külföldön, ha a többi családtagnak nem, mert fel sem ismerik az egyes márkajelzésket. Szerintetek eláruljam őt? Vagy mi ilyenkor a megoldás?
2020. szept. 3. 18:13
 11/91 anonim ***** válasza:
96%
Ha az unokahugod nagykorú akkor azt csinál az életével amit akar.Ha tényleg luxusprostiként dolgozik akkor az az ő döntése, nem tartják fogva,nem kényszerítik erre,nem az út széléről kell őt megmenteni az erőszakos stricijétől.Ha ezt a módját választotta a megélhetésnek akkor biztos lehetsz benne, hogy nem akarja reklámozni a családja előtt. Nem akar nekik csalódást, fájdalmat okozni,nem akarja, hogy ők is viseljék a társadalmi megbélyegzést.Az emberileg egyedül elfogadható viselkedés az, ha nem avatkozol ebbe bele, egy meggondolatlan elszólással csak fölösleges fájdalmat okoznál mindenkinek és nem oldanál meg vele semmit.
2020. szept. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 anonim ***** válasza:
9%
Miket vállal? Pisi-kaka szexet is? Bizarr szexet esetleg?
2020. szept. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 anonim ***** válasza:
89%
Hát nemtom,nekem is Prada táskám van, Gucci szemüvegem, Burberry pulcsim, Liu Jo ruháim, mégsem vagyok prosti.
2020. szept. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 anonim ***** válasza:
88%
Én elhiszem neked kajak, de szerintem ne hozd kellemetlen helyzetbe. :) Nézőpont kérdése mekkora probléma ez. Beszélj vele erről.
2020. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 A kérdező kommentje:

"Hát nemtom,nekem is Prada táskám van, Gucci szemüvegem, Burberry pulcsim, Liu Jo ruháim, mégsem vagyok prosti"


Na neked honnan van???

2020. szept. 3. 19:00
 16/91 anonim ***** válasza:
95%

Csak azt áruld el, mire kell megoldás, rosszindulat, vagy butaság ellen?

Ha tudnád, hogy luxus prosti, akkor is gennyes dolog lenne feldörzsölni a rokonainak, de így, hogy neked ez csak a feltételezésed, ennél tetűbb dolgot, el se tudok képzelni! Rosszindulatú szardarabka vagy!

2020. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 anonim ***** válasza:
94%
A kérdező egy minden lében kanál szarkeverő.
2020. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 anonim ***** válasza:
96%
ezt a kérdést nem most először írta ki, akkor is ekézte az unokahúgát. egyszerűen irigy rá.
2020. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező te irigy is vagy és rosszindulatú is.

Mi közöd neked ahhoz, hogy a válaszolónak miből telt erre?

Nagyon gyorsan térj magadhoz, mert így csak egy undorító féreg szerepében tetszelegsz.

2020. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 anonim ***** válasza:
27%
Jajj hát ne bántsátok már!!
2020. szept. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!