Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elmondjam a családnak a...

Elmondjam a családnak a gyanúmat az unokahúgomról? Azt, hogy luxusprosti?

Figyelt kérdés
Az unokahúgomról tudom, hogy jól fizető állása van, de azért annyira nem, mint amik rajta vannak. Főleg, hogy párkapcsolata nincs is, mert a szüleivel él meg mondta, is hogy nincs. Akkor csak luxusprosti lehet. Hiába keres jól valaki, én látom mi mennyibe kerül rajta. Több milliós táska, milliós karkötő. Ez nekem feltűnik, mert én éltem külföldön, ha a többi családtagnak nem, mert fel sem ismerik az egyes márkajelzésket. Szerintetek eláruljam őt? Vagy mi ilyenkor a megoldás?
2020. szept. 3. 18:13
 71/91 anonim ***** válasza:
94%
Ez engem is érdekelne! Sikerült végül? Mi lett, kérdező! Jobban izgulunk, mint amennyire a Barátok közt utolsó része előtt fogunk!
2020. dec. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 anonim ***** válasza:
78%
Nem helyes elmondani, ezzel neked jobb lesz? Szerintem nem, ugyanolyan ember maradsz tole. Vagy neked ez boldogsagot okozz ? Egyebkent egyaltalan nem itelem el az unokahugod! Ha az is senkinek semmi koze hozza, o elete, o javit rajta, teszi jova, vagy akar ront rajta
2020. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 A kérdező kommentje:
Még nem sikerült bizonyítékot szereznem, de egyre drágább cuccokba jár. De kinyomozom mi van itt!
2020. dec. 21. 10:59
 74/91 anonim ***** válasza:
80%

Itt van kérdező a válasz, amire annyira vártál: - A kis kurvát (unokahúg) jó útra kell térítened, ennek két útja van: 1. mindenkinek elmondod. 2. megzsarolod, hogy mindenkinek elmondod, kivéve, ha te is megdughatod.

Gondolom a 2. variációra vagy kihegyezve, mert az 1. nem okozna teljes boldogságot. Vagy akár variálhatod is a kettőt; bezsarolod, megdugod (unokahúgodat), utána perszevszépen kiteregeted a szennyest. Na, ugye jó az ötlet, te kis gheci?

2020. dec. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:
94%
nem lenne egyszerubb megkerdezni hogy "te figyelj mar kati, tudom hogy semmi kozom hozza, de mibol telik neked megis ezekre a burzsuj cuccokra ? csak nem e penzert dugsz he? "
2020. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:
96%
#74 A kérdező inkább arra van kihegyezve, hogy őt miért nem ennyi pénzért dugja valaki. :D
2020. dec. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:
80%
#76, nálad a pont, a nagybácsi egyszerűen rohadt irígy!
2020. dec. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
100%
Na mizu csajszi?:)
2021. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
100%
Van valami azota?
2021. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
51%
Tényleg, mi lett, beköpted vagy lekúrtad?
2021. jan. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!