Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Megsértődnétek a helyemben?

Megsértődnétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A párom testvérének a kislánya ballag, természetesen utána kajálás, minden. A páromat meghívták, engem nem. Ami a legrosszabbul esik az az, hogy a párom is úgy beszél a ballagásról, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy nekem nem kell ott lennem. A családdal nincs rossz kapcsolatom egyáltalán. Ezekszerint engem nem tekintenek a család részének. Szóvá tennétek a párotoknak ezt?
2021. jún. 1. 12:10
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
62%
Nyilván ha eljegyzés vagy házasság lenne köztetek, akkor hívtak volna.
2021. jún. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
2021. jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
84%

Családi eseményre nem szokás mindig mindnekinek a párját meghívni. Ez csak egy ovis ballagás, ennyi erőből a 20. unaokatestvér Pityi Palkót is meghívhatták volna.

De ha a pároddal ennyit nem tudsz megbeszélni, hogy engem is szivesen várnak e vagy csak téged, akkor nem a családdal van a legnagyobb probléma.

2021. jún. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
87%
Mennyi ideje vagytok együtt?
2021. jún. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
87%
#12: pont erre céloztam a ^3-as kommentemben. :)
2021. jún. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem egy normalisan mukodo csaladban alapveto, hogy a csaladtagok szeretoit is meghivjuk ilyen elegge hetkoznapi esemenyre.


Valoszinuleg at sem futottal a fejukben, amit annyira nem ertek.


Ha meg eszukbe is jutottal, akkor kivancsi lennek, hogy miert jutottak olyan dontesre, hogy "nem"?


Nem kell nagyon gyanakodni, de a parodtol egy kerdest szerintem rendesen meger, hogy tisztazzatok pontosan hogy ment le ez az egesz ugy ahogy.

2021. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
84%

#15

Hasznosnak is találtam!:)

Csak még kibővítettem egy mai "gyöngyszemmel".

2021. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
25%
De miért kell ekkora dáridót csinálni egy _általános_ iskolai ballagásból...???? Ezzel be is fejezi a tanulmányait a gyermek, vagymi???? Ezért az össznépi ünneplés?
2021. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
24%
17: OK! :)))
2021. jún. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
82%

Egyrészt még mindig COVID van, gondolom nem akarják az egész családot meghívni, csak akit nagyon muszáj.

Másrészt nem a család hív meg a ballagásra, hanem a ballagó diák. Ha nem vagy olyan viszonyban vele, nem is várható el, hogy meghívjon.

Végül, de nem utolsó sorban; megértem, hogy nem esik jól, de ezen kár fennakadni. Majd ha a nagyobb családi rendezvényekre is elfelejtenek meghívni, akkor már rá lehet kérdezni, hogy ugyan téged miért nem várnak sehova.

2021. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!