Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Megsértődnétek a helyemben?

Megsértődnétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A párom testvérének a kislánya ballag, természetesen utána kajálás, minden. A páromat meghívták, engem nem. Ami a legrosszabbul esik az az, hogy a párom is úgy beszél a ballagásról, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy nekem nem kell ott lennem. A családdal nincs rossz kapcsolatom egyáltalán. Ezekszerint engem nem tekintenek a család részének. Szóvá tennétek a párotoknak ezt?
2021. jún. 1. 12:10
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
82%
26os magából indul ki. Nem mindenkinek aktuális dugopartnere van hanem a normális felnőtt embereknek komoly párkapcsolatuk. Tudom, döbbenet.
2021. jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 Bellatrix:3 ***** válasza:
50%
Az mióta jópofizás, hogy meghívom valakinek a párját? Már bocs, de akkor a feleségek is maradjanak otthon mert nem családtagok. Én leszarom, hogy ki kit hoz magával ez a lényeg. Ha akarja hozza nem rekesztek ki senkit. Sosem értettem, miért kell így hozzá állni, hogy majd ott fog feszengeni. Hát részemről nem feszengene az tuti. Engem sosem érdekelt mások véleménye ezzel kapcsolatban meg főleg nem. Ha hozni akarja elfér. Képzeld ez nem a jópofizásról szól akkor sem ha te azt látod bele. Szerintem mindenkinek a párja szívesen látott vendég kéne legyen ilyenkor is meg máskor is.
2021. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
22%

31!


3 hónapos komoly kapcsolat? Bár az se biztos hogy van annyi,lehet csak 3 hetes. Plusz az se biztos, hogy felnőttekrol van szó, simán lehetnek tizenévesek

2021. jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
85%
Örülnék hogy nem kell résztvennem abban a rongyrázásban. Én ballagási mizériát nem is rendeztem anno.
2021. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
86%
Ez aranyos. Ha mi megsértődnénk, akkor úgy döntesz, hogy te is?
2021. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
88%

Csak szülők és tesó mehet most a ballagásra, nagyszülőket sem engednek be ...

Legalábbis nálunk így van:)

2021. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
86%
Nem kellene ezen ennyit lovagolni. Nekem volt olyan, hogy az egyik eléggé közeli, és nagyon jó viszonyban lévő rokonom nem hívott meg a gyerekének a szülinapi zsúrjára (1 vagy 2 éves volt akkor a gyerek). És mit csináltam? Semmit. Gondoltam róla bármi rosszat, hogy esetleg engem és a családomat már nem is tartja a családjának? Nem, pedig nem két hete ismerem őket, hanem születésem óta. Miért tettem volna ilyet? Mindenki azt hív meg, akit akar.
2021. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
68%

33! Férjem öccse tizenéves, mégis elhozta a barátnőjét a lànyom szülinapjára! Pedig gondolhatod az milyen komoly kapcsolat volt! De semmi gond nem volt belőle! Az az egy tányér leves meg egy tányér pörkölt amit megevett, nem vitt csődbe!😁

És miért ne lehetne egy 3 hónapos kapcsolat komoly?

Nálunk teljesen evidens, hogy ha valakinek van párja, akkor elhozza a családi eseményekre. Persze ha akarja és a párja is szeretne jönni! Mert volt már olyan, (szintén ballagás), hogy unokatesómat kérdeztük, hogy hozza e a barátnőjét és azt mondta még nem, nem érzik úgy. Ennyi, de ha jött volna, mi szívesen látjuk.

Úgy lenne fair, hogy “Szia Géza! Szeretettel meghívunk a Pistike ballagási ebédjére! Ha szeretnéd akkor a Marikát is hozhatod, szívesen látjuk őt is!”

2021. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
81%
36, nyilván itt leginkább az ünnepi ebédről van szó, nem konkrétan a ballagási műsorról!
2021. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
77%
És, amúgy arra senki sem gondol, hogy lehet, hogy azért nem lett meghívva, mert mondjuk a lány, aki ballag, nem szeretné? Nem azért, mert ne kedvelné, vagy ilyesmi, hanem, mert szűk családi kört akar. Ennyi, lehet a Kérdezőt amúgy életében nem látta még, és én se nagyon örülnék, ha valamelyik rokonom oda hozni mondjuk az én szülinapi bulimra egy ismeretlent. Az oké, hogy neki a párja, de nekem meg még jelenleg senkim.
2021. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!