Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Megsértődnétek a helyemben?

Megsértődnétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A párom testvérének a kislánya ballag, természetesen utána kajálás, minden. A páromat meghívták, engem nem. Ami a legrosszabbul esik az az, hogy a párom is úgy beszél a ballagásról, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy nekem nem kell ott lennem. A családdal nincs rossz kapcsolatom egyáltalán. Ezekszerint engem nem tekintenek a család részének. Szóvá tennétek a párotoknak ezt?
2021. jún. 1. 12:10
1 2 3 4 5 6
 21/60 Bellatrix:3 ***** válasza:
77%
Ha anyámon múlt volna apa barátnőjét sem hívta volna el annó. Csak megmondtam neki, hogy ott kell neki is lenni, és meg is néztem a listát, hogy biztos rajta is van-e. Mindenkinek az aktuális mindenkie ott van nálunk ilyenkor, akkor nehogy már apa társa ne jöhessen. Soha nem értettem, miért kell bárkit ki rekeszteni. Nálam alap, hogy például szülinap ilyen olyan eseményen mindenki legyen ott, hiszen a család tagjai. És nem apám felesége a nő csak együtt vannak már 10 éve legalább akkor meg nagyon max 1-2 éve voltak együtt szóval. Sosem értettem miért kell valakit nem meghívni amikor a párját meg hívod. Pl a bátyám aktuális csajai is ott voltak minden ilyen eseményen és nem zavart senkit. Szólni kellett volna, hogy figyelj hagyd már otthon a Julit mert ő nem családtag? Vagy mi? Hozza ha akarja. Nem lesz senkinek semmi baja, ha eljön.
2021. jún. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
84%

Bellatrix!


Itt nem tudni mióta vannak együtt. Lehet csak 3 hónapja.

2021. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
87%
Egy általános iskolai ballagás nem nagy cucc, ne sajnáld. Ha a párod magától nem érzi hogy ez gáz lenne, főleg ha régóta vagytok együtt, akkor nem tudsz mit csinálni. Ha nem, nem, legalább nem kell pénzt kidobnod az ablakon, hogy ajándékot vegyél.
2021. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
83%
A gyerek találja ki kit hiv. Sokszor ilyen ballagasokon letszamlimit is van, es amikor tehettem, akkor igyekeztem abba az 5-10főbe azokat belesűríteni, akihez van is közöm. Tudom, h kamu kerdes, csak mondom, h ezen nem kene megsértődni, ha számodra egy full ismeretlen nem hiv meg egy olyan eseményre, ahova valoszinu meg a korlátozva hogy mennyit hívhat es sok embernek még az a korlát is nagyon kevés, mert tobbet akarna hívni. Nem mindenki szeret udvariaskodni, hadd gondoljon mar egyszer magára, h azt hívjon akit o akar.
2021. jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 Bellatrix:3 ***** válasza:
60%
És ha 3 hónapja? Akkor mi van? Mint mondtam a tesóm is az 1-2 nagyon max 3 hónapja megismert aktuális csajt hozta magával. És senki nem szólt semmit hozzá semmi köze, hogy mióta vannak együtt.
2021. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
19%

Bellqtrix!


Mondjuk mert a kutya nem akarja hogy Beluska éppen aktuális 3 honapja dugopartnere szerepeljen mondjuk egy csoportkepen aztán másnap már csak ex legyen belole

2021. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme mások idejét pazarolni kitalált kérdésekkel? Most már legalább tudom, hogy felesleges a tegnapi válaszomat kiegészíteni a másik kérdésnél.
2021. jún. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
30%
Hát, én örülnék neki, de engem minden szarra meghívnak, főleg a zeneiskolai koncerteket bírom, ahol végig kell hallgatni 20 tehetségtelen gyereket, aki alig tud hangszeren játszani.
2021. jún. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy ha jól tudom még mindig vannak ilyen létszám korlátok :) ,de a lényeg az hogy ha mindenki vinne az aktuális párját nagyon sokba kerülne a kaja , most neharagudjatok az én pénz tárcám múlik rajta,nem a tietek, tehát ha nem tetszik neki hogy az aktuális párja fogyasztását már nem biztos hogy bírná a tárcám az öcsike se jöjjön, persze ha komoly kapcsolat lenne pl élettárs az más akkor természetesen szerettel várnám,de egy sima barátnőt ne én etesek már.
2021. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
78%

Kedves Bellatrix, egy általános iskolás (de lehet, hogy ovis, ők is most ballagnak) gyerekről van szó! Mi lenne, ha most kivételesen őt ünnepelnék az Ő SZÁMÁRA fontos emberek körében, nem pedig jópofizásból meghívott, az ünnepelt szemszögéből nézve teljesen jelentéktelen valakiket etetnének?

Az, hogy te jópofizásra használnál fel még egy gyerek ünneplést is, rólad árul el sokat. Ennyi erővel a szülinapjára is hívj el mindenféle huszadrangú embert (még csak nem is rokont, mert a kérdező sem az), hát kit érdekel, hogy majd ott bájolog kínosan mosolyogva, feszengve azokkal, akikkel évente beszél kb, csak nehogy TE rossz fényben tűnj fel, mert kivételesen azt nézted, hogy a gyereknek ki/mi a fontos.

2021. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!