Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Megsértődnétek a helyemben?

Megsértődnétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A párom testvérének a kislánya ballag, természetesen utána kajálás, minden. A páromat meghívták, engem nem. Ami a legrosszabbul esik az az, hogy a párom is úgy beszél a ballagásról, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy nekem nem kell ott lennem. A családdal nincs rossz kapcsolatom egyáltalán. Ezekszerint engem nem tekintenek a család részének. Szóvá tennétek a párotoknak ezt?
2021. jún. 1. 12:10
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
85%
Én mondok meg egy szempontot. Nem lehet, hogy a család számára egyértelmű, hogy mész a pároddal együtt, mivel ti osszetartoztok? Lehet, ha tudnak, hogy ezen agyalsz, nagyon meglepodnenek,hiszen azt gondolják, hogy ez nektek is egyértelmű?
2021. jún. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
88%

Két unokám is nyolcadikos, ballagnak, de csak a 2 szülő mehet el létszámstop miatt (különböző iskolák, a gyerekek unokatestvérek)

Eddig azt hittem, hogy egységesen minden iskolára vonatkozik a tilalom.

2021. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
81%
Itt nyilván nem konkrétan az ünnepség a lényeg, hanem az utána lévő ebéd!
2021. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
71%
#33 3 hónapos kapcsolat és 3 hónapos kapcsolat között is van különbség. 18 éves unokahugom fél évente váltogatja a pasijait nyilván neki dugopartnere van akkor is ha már 5 hónapja együtt vannak. Mindenki más maximum pár kapcsolatot tud felmutatni úgyhogy nálunk egy 3 hónapos kapcsolatot is komolyan lehet venni. De nagyon egyszerű a dolog. Annyit mondasz egy ilyen szituban hogy ha akarja hozza a párját is. Ha dugopartnerrol van szó azt úgyse akarja az ember a családi eseményre vinni. Ha komolyan gondolja viszont igen. Előbb utóbb úgyis be kell mutatni a családnak. Miért ne lehetne 3 hónap után egy ballagason? Ismerjék meg inkább a lagzin?
2021. jún. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
64%
Itt az a bibi, hogy a párod beszél róla úgy, hogy neked nem kell ott lenned. Ha ő ezt ki is jelentette, akkor semmiképp ne menj! Más lenne a helyzet, ha ő is duzzog a otthon, hogy téged miért nem hívtak meg. Itt nem a kislány szüleivel van a probléma, hanem azzal, hogy párodnak természetes, hogy nélküled megy egy családi eseményre. Én hagynám, had menjen egyedül, ha rám nem gondol. Majd lesz nálatok is valami, akkor te is így állj hozzá. Magyarul hagyd otthon te is a párodat.
2021. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
83%

Én inkább örülnék, hogy nem kell ott jó pofiskodni.

Mondjuk nekem a személyiségen alapból olyan, hogy örülök, hogy ha nem kell feszegeni emberek között, legyen az a párok családja. Hiába vagyunk együtt, mai napig ideg gombóc vagyok a szülei előtt is

2021. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
37%

"Mondjuk mert a kutya nem akarja hogy Beluska éppen aktuális 3 honapja dugopartnere szerepeljen mondjuk egy csoportkepen aztán másnap már csak ex legyen belole"


Jaj, ne gyertek már ezekkel az idióta csoportkép dolgokkal. A húsz éve a nagybácsi feleségeként élő Jutka néni is lehet ex járom hónap múlva, ha a férj lelép mellőle egy fiatal pipivel.

2021. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
83%

47!


Valóban. De kisebb esély van rá

2021. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem mondanál valamit? Te ezek után a válaszok után mit gondolsz? Sikerült már erről beszélni a pároddal?
2021. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
85%

Az én áltsulis ballagásomra is volt családi banzáj rendezve. Tök jó volt mindenféle, nekem kvázi vadidegennel jópofizni, mesélgetni a sablon válaszokat a tök sablon, bájcsevelyes kérdésekre, miközben nekem untig elég lett volna a szűk család, akiket ISMEREK. Nem, ebbe az évente egyszer vagy még annyiszor sem látott partner nem tartozik bele. És elvileg az én bulim volt, én voltam az ünnepelt. Meg is mondtam, hogy az érettségire nem szeretnék semmilyen ünnepséget, nem is lett.

Nevetséges, hogy felnőtt emberek egy gyerek ballagási ebédje (nem esküvő kaliberű rendezvény) miatt nem tudnak pár órára elszakadni a párjuktól, világi sértődöttséget kiáltanak, mert az ÜNNEPELTTEL (aki egy gyerek, szóval semmi szüksége még a felnőttek közti álszent jófejkedésre, hogy akkor is meg KELL hívni, ha semmi kontakt az illetővel - lesz még rá ideje bőven) amúgy a kedves férjnek/feleségnek vagy csak egyszerű partnernek az égvilágon semmi kapcsolata, hàt mi az, hogy nem hívta meg, na majd akkor ő jól megmutatja, ő se megy el. Szánalmas ez a sziámi ikrek viselkedés. Talán inkább törekedni kellett volna rá, hogy a ballagót megismerje az illető. Nem véletlen nem lettél meghívva, hanem esélyesen azért, mert a gyerek nem tud rólad semmit és pont nem az ő ünnepén kell neked ráerőltetned magad.

2021. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!