Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagyon rosszul esett, megpróbá...

Nagyon rosszul esett, megpróbáljam megbeszélni?

Figyelt kérdés

A sógornőméknek 1 hónap múlva lesz az esküvőjük. 2 hét múlva legény/lánybúcsú. A férjem nővére megy férjhez. A férjemet hétvégén hívták meg a legénybúcsúra. Én is vártam a meghívást a lánybúcsúra de nem jött.

És nagyon szíven ütött, azt hittem engem is meghívnak. Jóban vagyok a sógornőmmel, időnként össze is járunk, beszélgetünk, anyósoméknál is sokszor találkozunk. Ő a fiúnk keresztanyja.

Először az jutott eszembe, hogy erről az oldalról még nem mentek ki a "meghívók", de már igen. Aztán az jutott eszembe, hogy elfelejtettek. Rá kérdezzek? Még sírtam is emiatt, hogy azt hittem vagyunk olyan jóban, hogy ott legyek. Főleg így, hogy a férjem az ő vőlegényének megy a legénybúcsújára.



2022. szept. 29. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 A kérdező kommentje:
Persze érthető. Viszont akkor így a férjemet se kellett volna meghívni a legénybúcsúba, mert ugyan az a szituáció.
2022. szept. 29. 18:13
 12/86 anonim ***** válasza:
56%
Majd a meghivo eldonti, kit hív meg. A férjed a leendő feleség testvére. Te "senki" vagy.
2022. szept. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
93%
A férjed is pontosan ugyanolyan viszonyban van a vőlegénnyel, mint te a menyasszonnyal?
2022. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 anonim ***** válasza:
71%
a férjeddel beszéltél erről? hogyhogy nem vette észre a fájdalmad, és az sem tűnt fwl neki hogy téged nem hívtak meg? ha a sógornőddel beszélsz, említsd meg, hogy biztos jó buli lesz a leánybúcsú... ha ettől nem kapcsol, nem tudom mit tehetnél, ami nem lenne direkt és szánalmas
2022. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 A kérdező kommentje:

Igen ugyan olyan a viszonya a férjemnek a vőlegénnyel.

De persze hát tudja a férjem, hogy ez rosszul esik nekem. Fel is ajánlotta, hogy beszél a sógornőmmel de én nem akarom. Ezt én rendezném.

2022. szept. 29. 18:19
 16/86 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk én jó viszonyban vagyok a sogornommel, de hetszentseg, hoyg eszembe nem jutna meghívni a leanybucsumra. A barátnőimnek van ott q helye.
2022. szept. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 anonim ***** válasza:
79%
De mi a jó eget akarsz rajta rendezni? Nem hívott meg, mert nem akarja, hogy ott legyél. Most ki akarod erőszakolni a meghivast? Jó ötlet. Ha én lennék a sogornod, inkább lemondanam az egész bulit
2022. szept. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 A kérdező kommentje:
Igazából szinte egyidősek vagyunk, 2 év a különbség. Szórakozni is nem egyszer voltunk már együtt.
2022. szept. 29. 18:22
 19/86 anonim ***** válasza:
71%
ÉS???????
2022. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 A kérdező kommentje:
Naiv voltam, hogy azt gondoltam, hogy vagyunk olyan jóban, hogy engem is szeretne ott látni.
2022. szept. 29. 18:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!