Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagyon rosszul esett, megpróbá...

Nagyon rosszul esett, megpróbáljam megbeszélni?

Figyelt kérdés

A sógornőméknek 1 hónap múlva lesz az esküvőjük. 2 hét múlva legény/lánybúcsú. A férjem nővére megy férjhez. A férjemet hétvégén hívták meg a legénybúcsúra. Én is vártam a meghívást a lánybúcsúra de nem jött.

És nagyon szíven ütött, azt hittem engem is meghívnak. Jóban vagyok a sógornőmmel, időnként össze is járunk, beszélgetünk, anyósoméknál is sokszor találkozunk. Ő a fiúnk keresztanyja.

Először az jutott eszembe, hogy erről az oldalról még nem mentek ki a "meghívók", de már igen. Aztán az jutott eszembe, hogy elfelejtettek. Rá kérdezzek? Még sírtam is emiatt, hogy azt hittem vagyunk olyan jóban, hogy ott legyek. Főleg így, hogy a férjem az ő vőlegényének megy a legénybúcsújára.



2022. szept. 29. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
67%
Jézusom de kínos vagy :D
2022. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim ***** válasza:
100%
"mondtam neki, hogy esetleg ki hagytatok mert én nem kaptam meghívót." Ha úgy mondtad volna hogy akkor jó szorakozást nektek, es abból leesik neki hogy csak el lettél felejtve qz hihető. Ez így kellemetlen, lehet csak rákente a szervezésre.
2022. okt. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy nem kente rá senkire. Látszott rajta, hogy meglepődött, egyáltalán nem értette, hogy most mi van. Ráadásul ő hozta szóba a legény/lánybúcsú témát. Ha így lenne, hogy nem akart meghívni egyszerűen szóba se hozzá.
2022. okt. 3. 12:59
 84/86 anonim ***** válasza:
83%

"Személyesen találkoztunk, jöttek át hozzánk. "


Gondolom kínos lett volna neki a te házadban közölni veled a családod előtt hogy hoppá nem vagy meghívva.

2022. okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 A kérdező kommentje:
Hát hidd ezt, én tudom hogy nem így van 😊
2022. okt. 3. 16:26
 86/86 anonim ***** válasza:
70%
Vannak akik az Amerikai pitén nevelkedtek és azthiszik a leánybúcsú egy orgia lesz :D bár lehet lesz egy kis sztriptíz kitudja.
2022. okt. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!