Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagyon rosszul esett, megpróbá...

Nagyon rosszul esett, megpróbáljam megbeszélni?

Figyelt kérdés

A sógornőméknek 1 hónap múlva lesz az esküvőjük. 2 hét múlva legény/lánybúcsú. A férjem nővére megy férjhez. A férjemet hétvégén hívták meg a legénybúcsúra. Én is vártam a meghívást a lánybúcsúra de nem jött.

És nagyon szíven ütött, azt hittem engem is meghívnak. Jóban vagyok a sógornőmmel, időnként össze is járunk, beszélgetünk, anyósoméknál is sokszor találkozunk. Ő a fiúnk keresztanyja.

Először az jutott eszembe, hogy erről az oldalról még nem mentek ki a "meghívók", de már igen. Aztán az jutott eszembe, hogy elfelejtettek. Rá kérdezzek? Még sírtam is emiatt, hogy azt hittem vagyunk olyan jóban, hogy ott legyek. Főleg így, hogy a férjem az ő vőlegényének megy a legénybúcsújára.



2022. szept. 29. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 A kérdező kommentje:
A férjem se ismeri igazán a vőlegény baráti körét, mégis automatikusan meg lett hívva.
2022. szept. 29. 19:05
 32/86 anonim ***** válasza:
74%
De ahhoz neked mi közöd? Az egy külön buli. Lehet ők nagyobb bulit akarnak csapni több emberrel, vagy úgy gondolják, hogy jobban megéri, ha több felé tudják szétdobni a költségeket, vagy bármi. Az rájuk tartozik.
2022. szept. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:
66%
Ha valaki valakit bír, meghívja. Ennyi. Ezen nincs mit tárgyalni... Egyszer van (jó esetben) lánybúcsú az életbe.... És pont arra nem hívja, mikor a kérdező szerint jóban vannak? Jaaa meg a gyereknek keresztanyja. Nem elférne? Most hogy lehet ilyen g**** lenni??
2022. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 A kérdező kommentje:
Mindegy. Nem fogom rosszul érezni magam amiatt mert rosszul esik valami. És igen én nagyon szeretem a sógornőm, örülök a boldogságának és örültem volna ha ennek is részese lehetek. Szomorú vagyok amiatt, hogy lehet csak részemről van barátság.
2022. szept. 29. 19:13
 35/86 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ha a gyerek keresztanyja a sógornő, akkor ott már van egy bensőségesebb kapcsolat, mert keresztszülőknek olyat választanak általában, akivel a férj és a feleség is jóban van.

Az, hogy nem hívott meg, elég gyökér húzás volt tőle. Ez nagyon úgy néz ki, hogy az ő számára te nem vagy több, mint az öccsének a felesége. Amikor pedig együtt voltatok, találkoztatok akárhol, az csak jópofiskodás volt, mivel hogy Te vagy az öccsének a felesége...

Ami még lehet, hogy a lánybúcsúra csak tényleg közeli, többéves barátnőket hívott meg, és Ti nem vagytok azért annyira közeli kapcsolatban. Viszont akkor is illendő lett volna tőle valamit mondania neked, mondjuk hogy "Bocsi, de a lánybúcsúmat csak olyan barátnőkkel szeretném megtartani, akikkel már régóta ismerjük egymást, plusz elég szűk a büdzsé is.. stb"

2022. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
30%
Mond meg a férjednek és a sogornödnek nem érted mi volt az oka hogy nem hívtak meg de akkor ö se számitson töled segitségre mivel gondolom akkor jó lennél te is
2022. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:
54%
Én biztos nem hoznám a tudtára, hogy szarul esik, ne polírozzam vele az egóját, hogy ennyit jelent, hogy nem hív meg... De ezek után biztos, hogy csak a legszükségesebbet szólnám hozzá.
2022. szept. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
85%

24-es: szerintem nem érted, a kérdezö férje meg a sógornö a testvérek!


De ettöl függetlenül a férj böven lehet a völegénynek egyébként is barátja, nem csak sógorságba fognak kerülni.

2022. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:
78%

Azokhoz szol a kerdem, akik szerint ra kellene kerdezni! Mi a feszkes francot gondoltok?!


Kvazi meghivatja magat!


Szerintem a Kerdezo kicsit tulertekelte a kettojuk kozti baratsagot. Aztan majd mesz oda ugy, hogy kb. kikonyorogted a meghivast? Jo erzes lesz? Neki sem, neked sem! Akkor?

Inkabb provalj meg felulkerekedni es ne mutasd, hogy ez most annyira zavar.

2022. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
26%
Igen, semmiképp se kérdezz rá, hanem fel a fejjel. Ne alacsonyodj le a szintjére azzal, hogy kérdezősködsz, esetleg ha még az esküvőn is ugyanilyen szarul érzed magad miatta, akkor odaszólhatsz neki a gratulációkkor valamit, hogy "remélem jól éreztétek magatokat a lánybúcsún" vagy bármi.
2022. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!