Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagyon rosszul esett, megpróbá...

Nagyon rosszul esett, megpróbáljam megbeszélni?

Figyelt kérdés

A sógornőméknek 1 hónap múlva lesz az esküvőjük. 2 hét múlva legény/lánybúcsú. A férjem nővére megy férjhez. A férjemet hétvégén hívták meg a legénybúcsúra. Én is vártam a meghívást a lánybúcsúra de nem jött.

És nagyon szíven ütött, azt hittem engem is meghívnak. Jóban vagyok a sógornőmmel, időnként össze is járunk, beszélgetünk, anyósoméknál is sokszor találkozunk. Ő a fiúnk keresztanyja.

Először az jutott eszembe, hogy erről az oldalról még nem mentek ki a "meghívók", de már igen. Aztán az jutott eszembe, hogy elfelejtettek. Rá kérdezzek? Még sírtam is emiatt, hogy azt hittem vagyunk olyan jóban, hogy ott legyek. Főleg így, hogy a férjem az ő vőlegényének megy a legénybúcsújára.



2022. szept. 29. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
44%

Na meg arról is csak annyit, hogy a sógornő nem való lánybúcsúra, meg ott a legjobb barátnőknek van csak helye....


Mindenesetre kedves kérdező szívből örülök, hogy tévedés volt. Érezzétek magatokat nagyon jól!!

2022. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim ***** válasza:
38%
Tudtam, hogy nemigaz!! Örülök, hogy újra együtt a család!!! 😊
2022. okt. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 anonim ***** válasza:
17%

Ki szervezi a leánybúcsút?? Felénk senki sem magának. Vőlegényt szokás meglepni "elrabolni". A menyasszonyt is kucsit meglepni. Pl legjobb barátnője meghívja egy kvra aztán 2 nap múlva ér haza:).

Szóval a szervező és nem a sógornő nem hívta meg szerintem

2022. okt. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a kérdező ráerőszakolta a meghívást a menyasszonyra. Telefonba nem mert megmondani az igazat a menyasszony.
2022. okt. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim ***** válasza:
23%
Ha jól olvasom neked gyereked van...férjed megy a legénybúcsúba. Akkor lehet azt gondolja te leszel a gyerekkel.
2022. okt. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
70%

"annyira nem vagyok beszélő viszonyban azzal a nővel mindig furcsa volt velem?!"

Te ott ki leszel utálva!

Az kiderűlt,hogy nem a sógornőd a hibás. De az is hogy a főszervező nem kedvel. Ergo vagy lógsz/tapadsz a sógornődön vagy ki leszel rekesztve

2022. okt. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
85%
Vagy csak rákente a szervezőre :D Minden esetre qrva gáz, hogy így meghívattad magad
2022. okt. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:
67%
77+ meg hogy nincsennek saját barátaid. Csakazért is elmennék velük bulizni.
2022. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:
90%
ez egyre cikibb, most meghívattad magad mikor nem is akarták hogy menj!
2022. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 A kérdező kommentje:
Nem hivattam meg magam, nagyon nem jól látod. Másrészt egy szóval se mondtam, hogy telefonon. Személyesen találkoztunk, jöttek át hozzánk. És szóba került a legény/lánybúcsú és akkor mondtam neki, hogy esetleg ki hagytatok mert én nem kaptam meghívót. Csak nézett, hogy hát mi az, hogy nem kaptam hát ő leírta a szervezőnek, hogy kiket hívjon el és az elsők között voltam akiket leírt.
2022. okt. 2. 19:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!