Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagyon rosszul esett, megpróbá...

Nagyon rosszul esett, megpróbáljam megbeszélni?

Figyelt kérdés

A sógornőméknek 1 hónap múlva lesz az esküvőjük. 2 hét múlva legény/lánybúcsú. A férjem nővére megy férjhez. A férjemet hétvégén hívták meg a legénybúcsúra. Én is vártam a meghívást a lánybúcsúra de nem jött.

És nagyon szíven ütött, azt hittem engem is meghívnak. Jóban vagyok a sógornőmmel, időnként össze is járunk, beszélgetünk, anyósoméknál is sokszor találkozunk. Ő a fiúnk keresztanyja.

Először az jutott eszembe, hogy erről az oldalról még nem mentek ki a "meghívók", de már igen. Aztán az jutott eszembe, hogy elfelejtettek. Rá kérdezzek? Még sírtam is emiatt, hogy azt hittem vagyunk olyan jóban, hogy ott legyek. Főleg így, hogy a férjem az ő vőlegényének megy a legénybúcsújára.



2022. szept. 29. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
41%
Most már látod, hogy nem. Mit akarsz megbeszélni rajta. Ő döntése. Ha mindenen ennyit hisztizel, talán meg is van az ok.
2022. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet hogy a szerveő kihagyott véletlen? Nálunk az egyik lány majdnem kimaradt ez miatt. Mivel nem a menyasszony szervezo ő nem tudja.
2022. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
13%
Már hogy lenne a férjed viszonya ugyanaz a tesójával, mint neked az ő leendő feleségével?
2022. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:
13%
Úgy gondolom a férjed is beszéljen vele,mert én biztos nem hagynám szó nélkül elmenni,szerintem elöted teszi a szépet jót a sogornöd miközben nem kedvel mindenképp beszélj beszéljetek vele
2022. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is szarul esne, de nem kérdezősködnék. Onnantól fogva neki is meglenne a maga helye nálam. Vagyis leszarnám. Ajándékot se vennék neki, úgy csinálnék, mintha nem létezne.
2022. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 anonim ***** válasza:
74%

Azért nem tanácsos erre rá kérdezni, mert nyilvánvaló, hogy enm hívta esetleg ha rá kéfrdezel olyan dolgot fog mondnai, ami sokkal rosszabul fog esni hogy nem hívta az ilyenektől minde kitelik


Tudom, nagyon rosszul esik, érződik az írásodból. Én is voltam hasonló helyzetben.

Azért nem tanácsos rá kérdezni, mert nyilvánvaló a helyzet. Nem szeretné, ha ott lennél. Meghívta, azokat, akik neki fontosak. Te sajnos nem vagy benne. Tudomásul kell venni. Ha esetleg rá kérdezel lehet olyan dolgot fog mondani, ami sokkal rosszabbul fog esni.. És azt a sérelmet fogod hurcibálni...


"Jóban vagyok a sógornőmmel, időnként össze is járunk, beszélgetünk, anyósoméknál is sokszor találkozunk."

És sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de szerintem csak te gondolod így, hogy jóban vagytok.

Ha valóban jóban lennétek, barátnőnek tekintene, akkor meghívna. Lehet az arcodba eddig ezt mutatta, de a tettei elárulják valóban mit gondol.

Ezek után viszont azt ajánlom, tartsd meg a távolságot.

Ne engedd magadhoz közel, ne ossz meg vele bizalmas dolgokat.

2022. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:
25%
27 Bocsi, az elejét nem akartam benne hagyni.. :D :D
2022. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a valamikori legjobb barátnőm sértődött meg azon, hogy nem hívtam meg az esküvőmre. Az istennek se tudta felfogni, hogy csak és kizárólag a csalad volt jelen
2022. szept. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
75%
Ha meg nincs igazatok, és bármilyen más oka van a nemmeghívásra, vagy csak technikai hiba, akkor a sógornő a legkevésbé se fogja érteni, hogy a hátralévő életükre mért utálta őt meg a sógornője. Egész életreszóló utálkozás helyett egy egyszerű kérdés. Nem kuncsorgás, hanem érdeklődés. Nem kérni akar meghívót, hanem kíváncsi az okára, mert ez fel se merült volna benne. Utálkozni még mindig ráérnek a megbeszélés után.
2022. szept. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 anonim ***** válasza:
74%

Ha a sógornő nem sorolja a testvére feleségét a legközelebbi barátai körébe, akkor már rögtön, rohadjon meg és utálni kell, meg bosszút állni? Az, hogy jóban vannak, meg alkalomadtán elmennek ide-oda, az haverság, de nem föltétlen jelent szoros barátságot. Nem csak kebelbarát meg halálos ellenség létezik. Továbbá oké, hogy a sógornővel jóban van a kérdező, de ismeri egyáltalán a barátait? Vagy kvázi idegenként lenne ott egy összeszokott társaságban? Úgy a feszengés garantált.

Az esküvőn ott lesz, a lagzin ott lesz. Ha oda nem hívták volna meg, akkor lenne ok a sértődésre.

2022. szept. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!