Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez most jogos? Komolyan...

Ez most jogos? Komolyan felsőbbrendű?

Figyelt kérdés
Tegnap összevesztem az unokabátyámmal. Igazából egy semmiségen, de a vita elfajult. Azt vágta a fejemhez, hogy nekem nincs jogom ővele vitatkozni, őt sértegetni, mert én semmire nem vittem az életben. Én tizenkilenc évsen mentem férjhez, utána elvégeztem az egyetemet, majd háztartásbeli lettem ( bár csak évekkel később lett gyerekünk), mert gyenge az egészségem és az idegzetem is, nem vagyok úgymond alkalmas a munkára. A férjem is ezt szerette volna, én is. A férjem jól keres, a "luxusra" is telik. Az unokatestvérem olyanokat mondott, hogy én egy élősködő rongy alak vagyok, mert világéletemben nem dolgoztam, csak a jómódú szüleimnek és a férjemnek köszönhetem a csillogó-villogó gondtalan életet. Hogy ha ő a helyemben lenne, ő megölné magát, mert undorodna tőlem. És mindezt azért, mert megkértem, ne szidja hangosan a politikát az ebédnél a gyerekek előtt... Tényleg semmirekellő lennék, tényleg joga van neki lenézni engem, csak mert nem dolgozom/dolgoztam?

2012. okt. 1. 17:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, unalmas vagy már a kérdéseiddel.

Ha az emberek nem irigykednek rád, akkor te kiakarod provokálni.

2012. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
29%

Igen, unalmas vagy a kérdéseiddel...

Dicsekszel a férjed pénzével...

Provokálod az embereket..

Igy könnyű, ennyi személyzettel a hátad mögött..

És még Te nevezed az embert irigy "szemétládának"..?

Amit letagadsz..

Nem a pénzeddel van baj, de azt már leirtuk!!!

2012. okt. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
65%

Ennyi érthetetlen,buta embert még nem láttam..!!!!!

Leírta,hogy neki is van vagyona,szóval a férje nélkül is kényelmesen megélne!!

Nem értem,miért kell bántani,attól hogy ti szegények vagytok.

Én is az vagyok,a családommal együtt,mégsem merült fel bennem egy pillanatra sem,hogy ingyenélő.

Ha megtehetném,akkor én sem dolgoznék,hanem világot látnék,utazgatnék,adakoznék,stb.

Utálok én is takarítani,(bár muszáj megcsinálni)de ha valaki megtenné helyettem minden alkalommal,nem haragudnék meg érte!

Kedves Kérdező!

Ne foglalkozz a sok irigy emberrel.!Csak bántja őket,hogy nekik ez nem adatott meg!!!;)

2012. okt. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
várom hogy irj....
2012. okt. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 A kérdező kommentje:
Megértelek, viszont szeretném, ha az üzenő saját maga jelentkezne. Akár privátban is.
2012. okt. 2. 08:38
 56/74 anonim ***** válasza:
75%

"Az üzenet küldője: Mikron.

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: tegnap 20:41

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Ez most jogos? Komolyan felsőbbrendű?

"Hát, így már azért más a leányzó fekvése! Én kiálltam volna melletted, mert én is itthon vagyok, 2 gyerkőccel, és számtalanszor mondta a férjem, hogy.."

Az üzenet témája: gerinc

Az üzenet szövege: legyen gerinced és dögölj meg"


Na, ennyit erről! Ezt meg én kaptam privátban! Csípem az ilyen gerinces embereket! De, ha ettől most jobban alszik... Szánalom!

2012. okt. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
68%

#59 Nem azzal van baj, hogy pénze van hanem azzal, hogy ez már vagy 10. kérdése és mind a tíznek ugyanaz a témája, hogy ő gazdag és irigykednek rá.


Kérdező! Ha tényleg ilyen jól élsz, akkor miért nem élvezed a pénzedet?


Szerintem a kérdező már nem tudja, hogy mit csináljon jó dolgában, és ezért írja ki a kérdéseit mert unatkozik otthon.

2012. okt. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 A kérdező kommentje:

Jelentkezett nálam a privát üzenetek írója! (Nem akart amúgy rosszat). Mindenesetre én senkinek nem küldtem privátot, nem is szándékozok (ez alól a 40/46-os válaszadó kivétel, neki küldtem egy magamat tisztázó üzenetet ).

További kellemes időtöltést mindenkinek!

2012. okt. 2. 09:09
 59/74 anonim ***** válasza:
100%
Ha neketek ez így jó, akkor senkinek semmi köze.
2012. okt. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
2012. okt. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!