Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez most jogos? Komolyan...

Ez most jogos? Komolyan felsőbbrendű?

Figyelt kérdés
Tegnap összevesztem az unokabátyámmal. Igazából egy semmiségen, de a vita elfajult. Azt vágta a fejemhez, hogy nekem nincs jogom ővele vitatkozni, őt sértegetni, mert én semmire nem vittem az életben. Én tizenkilenc évsen mentem férjhez, utána elvégeztem az egyetemet, majd háztartásbeli lettem ( bár csak évekkel később lett gyerekünk), mert gyenge az egészségem és az idegzetem is, nem vagyok úgymond alkalmas a munkára. A férjem is ezt szerette volna, én is. A férjem jól keres, a "luxusra" is telik. Az unokatestvérem olyanokat mondott, hogy én egy élősködő rongy alak vagyok, mert világéletemben nem dolgoztam, csak a jómódú szüleimnek és a férjemnek köszönhetem a csillogó-villogó gondtalan életet. Hogy ha ő a helyemben lenne, ő megölné magát, mert undorodna tőlem. És mindezt azért, mert megkértem, ne szidja hangosan a politikát az ebédnél a gyerekek előtt... Tényleg semmirekellő lennék, tényleg joga van neki lenézni engem, csak mert nem dolgozom/dolgoztam?

2012. okt. 1. 17:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
0%
Egyre érdekesebb jellemrajz formálódik a kérdezőről! Ha egyáltalán létező személy, és nem egy unatkozó valaki, aki kitalált magának egy karaktert, és az ő nevében szítja a feszültséget!
2012. okt. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
100%

Nem akart rosszat a privát üzenet irója..????


Mert az: hogy "dögölj meg"...az mi..???

Lehetnek eltérőek a vélemények, de azért ilyet nem kívánunk a másiknak! Legalábbis normális, kulturált emberek....Aki antiszociális, nyalogassa a sebeit, és ne átkozódjon..

Mert nem emberhez méltó az ilyen viselkedés....

Sajnos, ezt le kell irni......???? :((

2012. okt. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
6%
az ilyen hb aztan otthagy az uruk egy feszesebb csinosabb fiatalabb urilanert.hiszen a feleseg a sajat gyerekeihez is babysittert hasznal. majd meglatjuk mi lesz vele ha megereszkedik a feneke es kulseje oregszik hiszen teljessen ki van szolgaltatva a ferjenek. szememben nem ember az aki a masikbol el. a legjobb soru ismeroseim is dolgoznak reszidoben heti ket nspot mert az kelll az onnalo elrthez hogy ne eltartott legyen valki es hogy legyenek sikerei haxon kivul
2012. okt. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:

Szerintem LollyB a kérdező másik regisztrációja. -.-


Kérdezőnek nem ártana egy pszichiáter.

2012. okt. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
"520nm-es vagyok. A ház valóban elég nagy, de van a férjemmel közös hálószobánk, meg mindkettőnknek van saját szobája is. Van mindhármunknak külön fürdője, gardróbja. Van vendégszoba is fürdővel, gardróbbal. Egy hatalmas nappali, konyha, ebédlő, rengeteg tároló és gardrób, mosókonyha, dolgozó, konditerem, wellnes, medence, garázs, stb. Férjem építész, igy elég praktikus a ház. Csak a takarítás nagyon nehéz, van két takarítónőm, de így is órákig pucolunk. Meg ahoz is kell egy jó 30-40 perc, hogy becsukogassam az ablakokat."
2012. okt. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
100%
Bár én még nem írtam választ ehhez a kérdéshez,de kicsit irigylem a kérdezőt.Nincs még gyerekem,de tervezzük,viszont nálunk fordítva van minden.Én(nő) jóval többet keresek a társamnál,bele se merek gondolni mi lenne,ha csak a gyerekekkel foglalkoznék.Gyakorlatilag vegetálás lenne az életünk a mostani helyzethez képest.
2012. okt. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #94, szerintem nincs abban semmi, hogy most te keresel többet... Mi 15 éve vagyunk együtt a párommal, az elmúlt években én(F) kerestem többet, most meg a válság eléggé betett a vállalkozásomnak (micsoda nagyzolás, maradjunk az önfoglalkoztatásnál, mint a magyar 1-2-3 fős "vállalkozások" zöme) a párom viszont előre lépett a melóhelyén, és most ő hoz haza többet... És???? Egy kasszába megy...
2012. okt. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál már kérdező, mi lesz veled, ha netán valami oknál fogva egyedül maradsz?Vagy valamiért megcsappan a vagyonotok?Már csak ezért is, nem ártana edzésben maradnod.A munka fizikailag tenne jót neked.
2012. okt. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én is jártam úgy, hogy felhúztam magam a válaszokon itt egy kérdésemnél. Férjemnek elpampogtam, aki mondta, hogy megért és igazam van, de ne kelljen már azzal blamálnia magát, hogy egy fórumon arc és név nélküli embereknek ő magyarázkodik helyettem.

Vagy oldjam meg egyedül, vagy esetleg ne irogassak ilyen helyre. Igaza volt.



A kérdésről: nekem gyanús, hogy itt egy Münchausen szindrómás ember a kérdező, aki baromira beleélte magát egy szerepbe.


Jómódú emberek között forgok egész nap és nagyon jól tudom, hogy piszkosul óvják az életüket. Nem hencegnek vele, főleg a tényleg gazdagok. Többségük a neten sincs igazán jelen, maximum egy semmitmondó (=kevés infót tartalmazó) FB profillal, de ez is ritka.

Viszont jómódról álmodozó, valójában nagyon is rossz anyagi környezetben élőknél annál gyakrabban tapasztaltam a kompenzálós-hazudós viselkedést. Főleg neten, ahol ugye messziről jött ember azt mond, amit akar.


Az egészben a leggyanúsabb, hogy mindig "véééletlenül" belecsempészik a kommentekbe egy-egy infót az anyagi helyzetükről, ami a válasz szempontjából teljesen irreleváns. Direkt vörös zászlóként lobogtatva a többi, szintén rossz helyzetű ember szeme előtt.

Ha már a való életben nem irigyli senki, itt szerezhet néhány virtuális irigyet és ettől kicsit jobban érzi magát.

2012. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:

Nem ez az első probléma az unoktesóval:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. okt. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!