Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez most jogos? Komolyan...

Ez most jogos? Komolyan felsőbbrendű?

Figyelt kérdés
Tegnap összevesztem az unokabátyámmal. Igazából egy semmiségen, de a vita elfajult. Azt vágta a fejemhez, hogy nekem nincs jogom ővele vitatkozni, őt sértegetni, mert én semmire nem vittem az életben. Én tizenkilenc évsen mentem férjhez, utána elvégeztem az egyetemet, majd háztartásbeli lettem ( bár csak évekkel később lett gyerekünk), mert gyenge az egészségem és az idegzetem is, nem vagyok úgymond alkalmas a munkára. A férjem is ezt szerette volna, én is. A férjem jól keres, a "luxusra" is telik. Az unokatestvérem olyanokat mondott, hogy én egy élősködő rongy alak vagyok, mert világéletemben nem dolgoztam, csak a jómódú szüleimnek és a férjemnek köszönhetem a csillogó-villogó gondtalan életet. Hogy ha ő a helyemben lenne, ő megölné magát, mert undorodna tőlem. És mindezt azért, mert megkértem, ne szidja hangosan a politikát az ebédnél a gyerekek előtt... Tényleg semmirekellő lennék, tényleg joga van neki lenézni engem, csak mert nem dolgozom/dolgoztam?

2012. okt. 1. 17:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:

Haha, mindenki válaszát törölték csak az enyémet nem:-)

Végre egyszer engem nem törölnek:D

2012. okt. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek egyébként BellRegi a nickneve.
2012. okt. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
49%

"Meg ahoz is kell egy jó 30-40 perc, hogy becsukogassam az ablakokat."


nem azért, de egy ilyen drága házba már befért volna egy központi rendszer, ahonnan egy helyről tudod irányítani a nyílászárókat... van, ahol sokkal kisebb lakásban van

2012. okt. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim válasza:
Úgy látszik, hogy a kérdezőnek megszüntették a regisztrációját a trollkodásért mert nem lehet neki privit írni.
2013. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!