Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért haragszanak rám a...

Miért haragszanak rám a rokonok mert elnevettem magam a temetésen? te haragudnál rám, ha röhögnék a rokonod temetésén?

Figyelt kérdés

Meghalt a nagybácsim, aki az ország másik felében lakott 3x ha találkoztunk. És a temetésen eszembe jutott 1 film jelenett és elkezdtem először kuncogni majd köhögve leplezni a röhögést, majd kitört belőlem.

Azóta büntetésben vagyok.


miért? nekem kellett volna a leghangosabbam zokognom?


te haragudnál rám, ha röhögnék s rokonod temetésén?

Meddig fognak még rám haragudni?

16f



2014. júl. 16. 20:05
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
91%
de jó, hogy nem ismerlek, pont az ilyen 16 éves fiúktól ráz ki a hideg, gondolom másnap elmesélted a spanoknak, akik jól oldalba löktek és azt mondták : mekkoraaaaa, haveeeeer
2014. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
89%
Hát, ezt nem fogod lemosni magadról. Ha nekem meghalna a testvérem és a gyerekem röhögne a temetésén (teljesen mindegy, hogy miért) szerintem ott rögtön nyakon vágnám, pedig még nem vertem meg egyiket se.
2014. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
75%

19-es.

Én is ezt remélem.

2014. júl. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 A kérdező kommentje:

már 40x kértem mindenkitől elnézést, és mondtam, hogy röhöghetnek amikor engem temetnek!

de nem enyhülnek!

2014. júl. 16. 20:30
 25/66 anonim ***** válasza:
84%

Alighanem nem harag amit éreznek, hanem mély elkeseredés, csalódottság, s idővel bizonyára enyhülnek majd, de ez az érzés veled szemben meg fog maradni.

Én is bízom benne, hogy kamu a kérdés, hogy ne legyen igazam.

(Ja, és a muszáj szót j-vel írjuk.)

2014. júl. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
71%

más kultúrákban nem szokás napokig sírni, ha meghal egy rokon? normális vagy te? nyilván más kultúrákban robotból vannak az emberek, és végigröhögik a temetést, hogy már nincs velük egy szerettük, netalántán fájdalmai is voltak, betegségbe halt bele. vagy balesetbe. vagy akármi.

fogyatékos barom.

2014. júl. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
87%

igen, az volt


off: mexikóban haottak napján a temetőben ünneplik az életet... gondolom erre céloztál

2014. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
65%
Szedsz valami antidepresszánst? Ha nem akkor nagyon műveletlen és tapintatlan vagy.
2014. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
87%

Ha az én apám temetésén röhögne az unokatesóm, akkor kiálltam volna a család mellől és addig verem, amíg el nem törik a kezem.


Empátiáról, tiszteletről hallottál már? Ha temetésre megyek és nem közeli hozzátartozóm, akkor is adok annyi tiszteletet az elhunytnak és a családjának, hogy közben nem a reggeli székletemen, az esti dugásomon , vagy egy filmen elmélkedem...


Hidd el, sokáig fognak rád haragudni, mert bunkóság volt és kész.

2014. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
87%

Meddig fognak rád haragudni?

Ameddig élnek. :(

2014. júl. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!