Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért haragszanak rám a...

Miért haragszanak rám a rokonok mert elnevettem magam a temetésen? te haragudnál rám, ha röhögnék a rokonod temetésén?

Figyelt kérdés

Meghalt a nagybácsim, aki az ország másik felében lakott 3x ha találkoztunk. És a temetésen eszembe jutott 1 film jelenett és elkezdtem először kuncogni majd köhögve leplezni a röhögést, majd kitört belőlem.

Azóta büntetésben vagyok.


miért? nekem kellett volna a leghangosabbam zokognom?


te haragudnál rám, ha röhögnék s rokonod temetésén?

Meddig fognak még rám haragudni?

16f



2014. júl. 16. 20:05
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
42%
50-nek: halottrol jot vagy semmit
2014. júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
100%
És mêg nekiálltál a filmjelenetről magyarázni!Ki kellett volna menni,mikor érezted,h nem tudod visszatartani.Az a legnagyobb baj,h nem is érted,h ez milyen sértő dolog volt.Mêg jó,h ott meg nem kérdezted,h miért baj,h tán sírnod kéne?!
2014. júl. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim válasza:
60%
legyen ez számodra egy tanulság az életed hátra lévő részében , kaptál hideget-meleget. És én megértem ,hogy még a kamaszok nem igazán fogják fel a dolgok súlyát, és következményeit de azért ez tényleg durva volt ! szerintem őszintén kérj bocsánatot és viselkedj rendesen ,hidd el hamarosan meg fognak enyhülni hisz senkire nem lehet a haláláig haragudni :)
2014. aug. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
75%
Nem azért vagy büntiben mert röhögtél hanem mert szégyenbe hoztad a szüleid azzal hogy egy érzéketlen tapló vagy akit nem sikerült megnevelniük.
2014. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
82%

látom az empátiával hadilábon állsz,de nagyon :)

(meg szerintem a normális értékrenddel is)

azért szállj le egy kicsit a földre,nehogy már te magyarázd meg hogy neked van igazad...

mert nem!

Bunkóság volt nagyon.

pedig 16évesen már tisztában lehetnél a dolgokkal.De nem baj ,rájössz majd ha a te szüleidet temetik,és egy hozzád hasonló suhanc elkezd röhögni a temetésükön.És majd ő is megmagyarázza hogy de hát egy film jeleneten röhög,különben is mit akadsz ki...

2014. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
18%

Nem. Abszolúte nem haragudnék. Én nagyon sajnálnálak, és igyekeznék téged megnyugtatni, aemnnyire csak lehet.


Nekem lett volna annyi eszem, amennyi az egész gyülekezetnek együtt sem volt, hogy azonnal tudjam: aki így reagál, az éppen úgy sokkos és gyászol, mint az, aki zokog, csak a reakció fordítottan jelenik meg, ezért visszás.


Ha lett volna a gyülevész bandában egy épeszű FELNŐTT ember, akkor szépen karon fog téged, és kivezet a temetőből, segít megnyugodni és megvígasztalni téged. A töbi idióta rokont pedig megnyugtatja és lecsillapítja.


Az, aki büntetésben tart, az a legbutább és legbunkóbb ember a világon és a szülő nevet sem érdemli meg.

Mutasd meg neki ez a bejegyzést, és nyugodtan írhat nekem. Majd én helyreteszem.

2014. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
55%

1. A nevetés nem feltétlenül csak a jókedv jele. Sokan így reagálnak szomorú, de még inkább stresszes helyzetekre, veled valószínűleg ez utóbbi történt. Valószínűleg pont azért volt a kérdező feszült, mert érezte, hogy nem kéne ott lennie, őszinte szomorúságot nem érzett, nem tudott azonosulni a körülötte állók gyászával, így eleve feszélyezte magát. Mivel őszinte érzéseket mutatni nem tudott, igyekezett valamiféle komolyságot megjátszani, illendően viselkedni, ami ugye pont úgy szokott elsülni, hogy pont ilyenkor vét az ember hibát.


2. Ha valakire görcsös nevetés jön rá, az NEM tudja abbahagyni. Rengeteg videót találhattok a Youtube-on, ahol élő adásban, híradósok, műsorvezetők kerülnek ilyen helyzetbe, és évtizedes képernyős múlttal a hátuk mögött sem tudnak úrrá lenni a helyzeten. Akkor egy 16 éves kamasztól hogy lehetne elvárni? (Sőt, annyira nem lehet abbahagyni, hogy halt is már meg ember röhögőgörcs miatti agyvérzésben!) Ez a videó talán a legismertebb: [link]


3. Kérdező, a köhögős jelenet ilyenkor jó megoldás, de az alkalmat megragadva félre kell ilyenkor vonulni, minél messzebb. Mindenki azt hitte volna, a köhögés miatt tűnsz el onnan, így kisebb lett volna a ciki. Legközelebb ügyesebb légy! :)

3.

2014. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
89%

Ha hazaérünk én pofán is vágtalak volna a büntetés mellett.


57.ik,amit írsz az igaz,de nem egy idétlen kamaszra,aki a nagybácsit csak 3x látta és a legelemibb jó érzés sem alakult ki benne.

2014. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
66%

57: Ez nem egy ilyen legközelebb ügyesebb légy.

Nincs legközelebb!

2014. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
86%

42-rs, te milyen gyászreakcióról beszélsz? Nem ismerte, nem fájdalmában nevetett, hanem mert egy tahó tini.


Aki meg a mexikói szokásokat említette: igen, tudom, hogy halottak napján vigadoznak, fe nr mondja nekem senki, hogx ők akkar, mikor meghal valakijük tök vidámak...

2014. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!