Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért haragszanak rám a...

Miért haragszanak rám a rokonok mert elnevettem magam a temetésen? te haragudnál rám, ha röhögnék a rokonod temetésén?

Figyelt kérdés

Meghalt a nagybácsim, aki az ország másik felében lakott 3x ha találkoztunk. És a temetésen eszembe jutott 1 film jelenett és elkezdtem először kuncogni majd köhögve leplezni a röhögést, majd kitört belőlem.

Azóta büntetésben vagyok.


miért? nekem kellett volna a leghangosabbam zokognom?


te haragudnál rám, ha röhögnék s rokonod temetésén?

Meddig fognak még rám haragudni?

16f



2014. júl. 16. 20:05
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
82%
Ez akkora taplóságra vall,hogy hihetetlen. Én még arcul is csaptalak volna. Na úgy röhögjél hülyegyerek
2014. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
49%
Azt hittem a halálos temetés egy jelenete jutott eszedbe
2014. júl. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 mHannah97 válasza:
79%
Pofán csűrnélek egy marék szervestrágyával
2014. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
86%

Ilyen velem temetésen még nem történt, engem minden temetés nagyon elszomorít, viszont más helyzetekben már tört rám a röhögőgörcs, amikor nagyon nem kellett volna.

Én el tudom képzelni, hogy mivel te alig ismerted a rokonod, nem hatott rád érzelmileg a temetés, talán nem is érezted át a súlyát abban a pillanatban, elkalandoztál és a legrosszabb pillanatban tört rád a nevetés.

Ez a közeli rokonoknak borzalmasan rosszul eshetett.

Ha már tényleg nem tudtad magad türtőztetni, esetleg már amikor köhögéssel palástoltad, gyorsan messzebb kellett volna menned és a lehető leghalkabban befejezned a "műveletet", később mondhattad volna, hogy nagyon rád jött a köhögés. Jó, tudom, hazudni nem szép, de ebben az esetben szerintem inkább ez, mint jól észrevehetően nevetni.

2014. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
10%

Mennyi álszent ember!

Nem jelentett neki semmit az elhunyt mégis elvitték magukkal, valami hülye indoknál fogva, hogy álljon ott mint egy f* sz és hullasson hamis könnyeket, mert ha nem akkor a úristen mit szól majd a Mari néni meg a Karcsi bácsi. És mégis miért ne lehetne nevetni egy jóizűt a temetésen? Van aki így gyászol van aki úgy. Értelmes, felvilágosult embert a gyászában ez semmilyen módon nem zavarja meg.

2014. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
88%
Ez elég gáz...
2014. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
100%

"Nem jelentett neki semmit az elhunyt mégis elvitték magukkal, valami hülye indoknál fogva, hogy álljon ott mint egy f* sz és hullasson hamis könnyeket, mert ha nem akkor a úristen mit szól majd a Mari néni meg a Karcsi bácsi. És mégis miért ne lehetne nevetni egy jóizűt a temetésen? Van aki így gyászol van aki úgy. Értelmes, felvilágosult embert a gyászában ez semmilyen módon nem zavarja meg."


Ha nekem fáj annak a hozzátartozómnak a halála, akkor ne röhögjön senki. Vagy ha röhög, akkor inkább maradjon otthon. Úgy tényleg nincs értelme elmenni egy temetésre, hogy nem is ismerte, csak úgy ott legyen.


Szerintem amúgy ez nem égbekiáltó bűn, viszont nagyon gáz. Főleg azok lehettek rád idegesek, akikhez közel állt a nagybácsid.

2014. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
81%
Valóban elég kellemetlen és hülyén jön ki az egész helyzet,meg bunkóság is,de nem te vagy az első aki olyan helyen röhög ahol nem kéne.
2014. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
97%
Velem is előfordult már, hogy olyankor tört rám a kontrollálhatatlan nevetés, amikor nem kellett volna, igaz, az "csak" egy tanóra volt az iskolában, de annyira kellett nevetnem, és éreztem, hogy akkora bunkóság, hogy kirohantam, és a folyosón megvártam, míg lenyugszom. Te is legalább félrevonulhattál volna, amíg kinevetgéled magad. Egy temetésen sajnos a nevetés még rosszabbul veszi ki magát, mint az élet más helyzeteiben.
2014. júl. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
21%
Én nem haragudnék rád. Ha közeli hozzátartozómról lenne szó, akkor szerintem az lenne a legkisebb gondom, hogy ki mit csinál a temetésen. Ha távoli rokonról lenne szó, akkor csak amiatt aggódnék, hogy én is elkezdek nevetni, ha más is azt csinálja. Amúgy Heath Ledger temetésén a barátai nevettek. Olvassatok utána.
2014. júl. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!