Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogosan az, hogy nem akarom...

Jogosan az, hogy nem akarom hogy ide költözzön hozzánk egy egész család?

Figyelt kérdés

Férjem testvérének a családjáról van szó.

Mivel mind a ketten elvesztették a munkahelyüket (elvileg kirúgták őket), a lakásukat szép lassan elveszítették.

Jövő héten kell kiköltözniük és kitalálták, hogy egy két hónapig had jöjjenek hozzánk míg rendbe jönnek. Na most akinek nem volt elég 3 év, hogy rendbe jöjjön az 2 hónap alatt sem fog semmit csinálni.

A másik mi is 2 szobás házban lakunk az ikreinkkel, így is szűkösen vagyunk.

A házunk közös. A férjem, hiába nincs jó kapcsolata a testvérével áldott jó ember és bele menne, hogy ide jöjjenek.

Próbálom ész érvekkel meggyőzni, hogy 5 embert nem tudunk hova tenni és a saját életünket ne dobjuk el emiatt.

Ha tényleg tudnám, hogy egy hónap lenne amit itt töltenek belemennék, de tudom hogy milyenek. És ha ide befogadjuk őket az életbe nem mennek el.



2015. nov. 25. 08:56
 61/92 anonim ***** válasza:
100%

15:37...Szép történet, de teljesen más helyzet a kettő.


Azért nem mindegy, hogy ott hirtelen jött a probléma, és alapvetően dolgozni akartak, talpra akartak állni. Míg a kérdező esetében már évek óta tart a leépülés...olyanok ezek mint a sáskák, felélik ami körülöttük van, aztán tovább állnak új területet keresve amit szintén felélhetnek.


Ráadásul 2-en voltatok, közülük az apuka nem volt ott tehát ők is 2-en...az 4 ember, messze vállalhatóbb helyzet, mint 4 felnőtt, és 5 gyerek összezárva. És még írod is, hogy az anyuka is dolgozott. Ezek viszont a kérdező lakásában meresztenék a seggüket egész nap.

2015. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/92 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem irigyellek.. ebből nehéz lesz kimászni. Én sem engedném, hogy beköltözzenek hozzánk, de kérdés, hogy a férjedet meg tudod-e győzni erről. Én azzal érvelnék, hogy valószínűleg rámegy a házasságunk erre, és hogy gondolja meg, ér-e annyit ez a "segítségnyújtás" valakinek, aki eddig nem bizonyította, hogy élni is képes a segítséggel. De komolyan kétségbe lennék esve...
2015. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/92 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem, hogy a férjed hogy menne ebbe bele...

A 2 szoba kevés ennyi emberre.

2015. nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/92 anonim válasza:
1%

Ők a családod! Amikor hűséget fogadtál, családot és a férjed barátait is a szívedbe fogadtad :)


Én a helyedben megengedném, sőt, segítenék nekik állást keresni és talpra állni.


Ne azt nézd mások mit tesznek veled. Élj úgy, hogy te egyenes háttal sétálj az utcán, tudva, hogy mindent megtettél. Szerintem :)

2015. nov. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/92 anonim ***** válasza:
100%

#64-es


Te a pohár alját nézed?


A Kerdezö Hölgy tegyen meg MINDENT (hogy egyenes háttal járhasson) DE (!!!!!) a parazita sogorék mar 3 eve nem tesznek semmit annak erdekeben, hogy munkat keressenek, biztositva legyen a megelhetesük. Akkor megérdemlik a sorsukat!

No mercy!

2015. nov. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/92 anonim ***** válasza:
100%
Készüljetek fel rá, hogy egyszer csak csengetnek és ott áll majd az ajtóban az egész pereputty cókmókostul abban bízva, hogy ha kész helyzet elé lesztek állítva, nem lesz erőtök őket elküldeni. Azt tanácsolom, készüljetek fel erre, beszéljetek mdg aférjeddel egy stratégiát hogy ne érjen váratlanul a helyzet. Írd meg, mire jutottatok!
2015. nov. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/92 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe nehogy belemenj. Nem fognak önként elköltözni 2 hónap múlva. Ha meg kirakjátok őket, akkor ti lesztek a rosszak.

Na meg +5 ember teljes ellátását fizetni...

Felnőtt emberek, oldják meg. Biztos van még pár rokon, akinél bepróbálkozhatnak.

2015. nov. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/92 anonim ***** válasza:
57%
Pedig segíteni jó dolog. Eszükbe fogsz jutni, amikor újra bajba kerülnek. :-))
2015. nov. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/92 anonim ***** válasza:
100%

van vmi fejlemény?

Férjed rájött, hogy nem jó ötlet?

2015. nov. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/92 anonim ***** válasza:
100%
Tudtál beezélni a férjeddel?
2015. nov. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!