Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Normalis, hogy a sógornőm...

Normalis, hogy a sógornőm ilyen megjegyzést tett rám?

Figyelt kérdés
Haza utaztunk a férjemmel mert külföldön dolgozunk. Esküvő volt most szombaton és ő is ott volt. Mivel közel 1 éve hogy nem voltunk othon eléggé sok mindent vásároltunk közösen a férjemmel. Bútorokat,szőnyeget meg ami kell egy háztartásban. Vásároltam új ruhákat magunknak és hát aranyat is. Az esküvőre vettem magamnak egy szép kis estélyi ruhát és az aranyokat is viseltem. Eddig is voltak már konfliktusaim a múltban vele,de a mostani az nagyon ütős lett. Egymással szemben ültünk az asztalnál és egyszer csak egy rokon oda jött hozzánk üdvözölni bennünket és meg dicséret,hogy milyen csinos vagyok és meg csodálta a nyakláncomat és a karkötőt,döbbenve hallom,hogy azt mondja a nénikének,hogy hát persze,hogy ilyen draga ékszert meg engedhetek magamnak,ha a hülye bátyja mindezeket meg vásárolja nekem.Köpni nyelni nem tudtam szó szerint meg dermedtem.Olyan rosszul éreztem magam egész este.A lényeg hogy most szombaton megint esküvőre megyünk és a sógornőm is ott lesz.Mit csináljak szerintetek? Huzzak zsákot magamra csak hogy ő jobban érezze magát,és hogy ne azt pletykálja rólam,hogy én a bátyját ki használom. Tudni kell,hogy mindketten dolgozunk,csak a férjem sokkal többet keres mint én.
2016. nov. 10. 10:31
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
61%
Miért, nem mondott igazat?:-) Az más kérdés, hogy intelligens ember nem tesz ilyen megjegyzést. Öltözz úgy, ahogy nektek tetszik, a sógornőddel meg közöld, hogy vetessen ő is ilyeneket a férjével, szívesen megadod az üzletek címét.
2016. nov. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
60%

Sógornőd irigy.


Az irigység az emberek között igen gyakori, elterjedtségét nézve normális, hogy sógornőd is pont közéjük tartozik. Ettől persze még nem szép emberi tulajdonság, azaz morális szempontból nem normális.


Ne foglalkozz sógornőddel, ha megint dumálni kezd, kedvesen hagyd faképnél.

2016. nov. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik válaszoló,szerinted miért is kellene szerényeben vásárolnom? Esetleg itt nem mindenki saját magára és a családjára költi a fizetését? Nem tettem mindent magamra mint a karácsonyfára egyáltalán. De ezért a pénzért mi dolgozunk meg,mi nélkülözunk és nehogy már ha haza megyünk ne magunkra költsük a pénzt.
2016. nov. 10. 11:20
 14/58 anonim ***** válasza:
22%
Hát én pofán verném, de rendesen!
2016. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
20%
Vagy leönteném valamivel..
2016. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
78%
Az o irigysege az o dolga, o keserusege, nem tudsz vele mit csinalni. Az ilyen megjegyzesek nem neked szolnak, hanem a sajat bajainak. Ne vedd magadra, ha nehez is.
2016. nov. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:
Istenem egy nyaklanc karkötővel és a férjemnek ugyanúgy nyaklánc karkötővel. Ettől már romák vagyunk????? :)
2016. nov. 10. 11:26
 18/58 anonim ***** válasza:
89%

Igen kérdező, sajnos az itteni gyk-s válaszadó felhozatalában két aranyékszertől már roma leszel. Értelmi szint a sógornődével vetekszik.


Teljesen normális amit csináltok. Ne foglalkozz a rokonokkal. Ha meg nem költenétek magatokra, akkor azért szólnának meg, hogy "sz.rrágók" vagytok és te, pénzéhes liba szegény férjednek még egy nyakkendőtűt sem engedsz venni. Hidd el, aki akarja, megkeresi benned a nem létező hibákat is.


És igen, nyilván vannak, akik "elszállnak", amint kicsit több pénzük lesz, de továbbra is mondom, egy esküvőn egy kisestélyi és néhány darab ékszer még nem ez a szint.

2016. nov. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 acelsziv ***** válasza:
77%

mondd neki. A férjem úgy gondolta, hogy megérdemlem. A tiéd miért nem vesz neked semmit?

Amúgy meg tojj a fejére. Mindig lesz valami amint csámcsoghat, vagy kukacoskodhat. Savanyú a szőlő ennyi az egész.

2016. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
78%

:D vennék egy új ruhát, hogy ne ugyanabban menjek mint ami az előző esküvőn volt rajtam ès mèg több aranyat vennék fel.

A sógornőnek meg meg kell mondani, hogy ne irigykedjen, menjen el dolgozni ès akkor neki is lehet. Vagy ha nem lenne ilyen rosszindulatú sunyi szemétláda akkor talán neki is lehetne olyan pasija aki mindent megvesz neki. :D Istenem de szánalmas...

2016. nov. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!