Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Normalis, hogy a sógornőm...

Normalis, hogy a sógornőm ilyen megjegyzést tett rám?

Figyelt kérdés
Haza utaztunk a férjemmel mert külföldön dolgozunk. Esküvő volt most szombaton és ő is ott volt. Mivel közel 1 éve hogy nem voltunk othon eléggé sok mindent vásároltunk közösen a férjemmel. Bútorokat,szőnyeget meg ami kell egy háztartásban. Vásároltam új ruhákat magunknak és hát aranyat is. Az esküvőre vettem magamnak egy szép kis estélyi ruhát és az aranyokat is viseltem. Eddig is voltak már konfliktusaim a múltban vele,de a mostani az nagyon ütős lett. Egymással szemben ültünk az asztalnál és egyszer csak egy rokon oda jött hozzánk üdvözölni bennünket és meg dicséret,hogy milyen csinos vagyok és meg csodálta a nyakláncomat és a karkötőt,döbbenve hallom,hogy azt mondja a nénikének,hogy hát persze,hogy ilyen draga ékszert meg engedhetek magamnak,ha a hülye bátyja mindezeket meg vásárolja nekem.Köpni nyelni nem tudtam szó szerint meg dermedtem.Olyan rosszul éreztem magam egész este.A lényeg hogy most szombaton megint esküvőre megyünk és a sógornőm is ott lesz.Mit csináljak szerintetek? Huzzak zsákot magamra csak hogy ő jobban érezze magát,és hogy ne azt pletykálja rólam,hogy én a bátyját ki használom. Tudni kell,hogy mindketten dolgozunk,csak a férjem sokkal többet keres mint én.
2016. nov. 10. 10:31
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
85%

Arany ékszerszettje (nyaklánc, karkötő és fülbevaló) anyámnak is van, 40 évvel ezelőtt is volt. Én is aranyat kaptam jelentősebb alkalmakra, 25 évesen megvolt a komplett szettem, más kérdés, hogy nem hordtam, mert nem szeretem az aranyat. Egyszerű, átlagos emberek a szüleim.

Komolyan nem értem, mi ez a fröcsögés egyesektől, mintha legalábbis a Koh-i-noor gyémántról lenne szó.:-)

2016. nov. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
89%

KErdezo, jo helyre tetted fel a kerdesedet, ahogy elnezem. A legtobb embernek Mo-on fogalma nincs arrol, h milyen kulfoldon elni. Tudom, m en is kulfoldon elek es en is jobban keresek, mint az atlag magyar, sot meg mint az atlagon feluli magyar is, de attol meg, h egy jobb gazdasagi helyzetben levo orszagban elek, ahol magasabbak a fizetesek, nem jelenti azt, h vakarom a se**em. En is ugyanugy megdolgozom a fizetesert, mint mas...szoval az ilyen iranyu kommentekkel ne foglalkozz.


En a sogornoddel sem foglalkoznek, m eleg egyertelmu, h kegyetlen irigy. Gondolj bele, h Te egyutt vagy a ferjeddel, jol megvagytok, kulfoldon eltek, jol keresetek, o meg elvalt, gondolom nem is keres tul sokat, egyedul neveli a gyereket...szoval tele van a csaj keseruseggel es persze, h vkin ki kell toltenie. En a helyedben a kovetkezo eskuvore is egy izleses kis koktel/estelyi ruhat vennek fel a hozzaillo ekszerekkel es magasrol sz@nek a sogorno fejere. Ha nagyon pofazik, akkor megkerdeznem tole, h van-e vmi problemaja veled, m azt eloszor neked illene elmondania...Ennyi

2016. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
12%
Ilyen az, amikor a mosogatónő magára húz egy estélyi ruhát! Csak a kalamajka van belőle. :D
2016. nov. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
82%

#41

Ha már náculunk: az irigy nem í-vel írandó.


Nem normális ez a megjegyzés, én sose mondanék a sógornőmre ilyet. De az én sógornőm boldoggá teszi a bátyámat, szereti, tiszteli, megbecsüli, a mi családunkkal is mindig tisztelettel bánik. Megérdemli, hogy csak jókat mondjak róla, és kedves legyek vele. Na most a te sógornőd vagy nem túl intelligens, vagy veled van valami baja.

2016. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező, tudod az a baj, hogy az emberek csak azt irigylik amid van. Azt, hogy te/ti megdolgoztatok érte azt persze nem.

Ne foglalkozz vele. Az én sogórnő jelöltem is ilyen.

2017. febr. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
100%

1. Normalis (sajnos).


2. Egy dologgal szerelheted le, ha nagyon magasrol leszarod. Hagy mondja, hagy idegesitse magat, hagy betegedjen ebbe bele (lattam mar ilyet tobbszor is).

3. Semmit ne reagalj, max. csak mosolyogj... Ha esetleg nagyon ragozza, mondhatod, hogy igen, te is nagyon boldog vagy, hogy ennyire szeret teged a ferjed....


4. Hidd el, nem rolad gobdolnak rosszat, akik ezeket halljak, hanem a sogornodrol.... Legalabbis akinek van egy kis esze es tapasztalata.

2017. febr. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

A 39-es végtelenül ostoba válaszolónak:

Majd amikor a legközelebbi gazdasági válság, infláció, az 50 év múlva semmit sem érő papírpénzeid, neadjisten egy háború nullára csökkenti a vagyonod, na akkor majd a kérdező és mindazok akiknek aranya van, pofán röhög ahogy éhenhalsz. Minimális gazdasági ismeretek kellenek ahhoz, hogy épeszű ember tudja, egyedül az aranynak van tartós értéke. Bár ahogy te írsz, neked a Tudományos Akadémián se tudnák elmagyarázni ezt.

2017. febr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele.

Valoszinu h nagyon bosszanto tud lenni. De nem eri meg

Sajat pld en a sogornommel 2 eve nem beszelek. Szinthez kell merni.

Csak nezz at rajta. Nektek nem kell neki bizonyitani. Kulon allo csalad vagytok. Ehhez semmi koze.

Jobban fogja csak idegesiteni mint barmi. Mumosoly es kesz.

Sok sikert az eskuvohoz.

2017. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!