Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sovány, tömegnövelő srácok!...

Sovány, tömegnövelő srácok! Veletek fordult már elő, hogy erőlködésetek közben valaki susmorogva tett megjegyzést a másiknak?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit off topic, de mégis csak a testépítéshez tartozik. Valamelyik nap voltam edzeni és fekve nyomás közben hallottam, hogy a pasi a csajával megjegyzést tesz rólam ("milyen kis nyikhaj, még te is (a csaj) lealáznád"). Mivel elég toleráns vagyok, nem szóltam vissza, de gondolom nem is lett volna értelme, csak pattogtam volna feleslegesen az ötveniksz kilómmal. Eddig azt hittem, hogy az összes konditeremben az odajárók magukkal foglalkoznak (mindenhol ezt olvastam), de úgy látszik mégis van néhány olyan sz**rágó, aki képtelen magában tartani a véleményét. Eredetileg egy elitebb helyre akartam menni, hogy ott kezdjem el az átalakulást, de sokba került volna a bérlet és nagyon messze is van. Ráadásul ilyen kifejezetten vékony srácokat nagyon ritkán lehet látni konditeremben. Márpedig valahogy muszáj elkezdeni. Minden esetre most már annyira sem érzem jól magamat a teremben, mint eddig és csak úgy tudok mentálisan egyben maradni ez idő alatt, ha nem nézek másokra és csak az edzésemmel foglalkozok. Van itt esetleg olyan ember, aki hasonló problémával/gátlással küzd? Illetve ha tudtok olyan más jellegű testmozgást/sportot (crossfit, vagy akármi) javasolni, ahol több hasonló sorstárssal küzdök a célomért, akkor ne habozzatok leírni, mert akkor felhagyok a kondizással.

2016. nov. 7. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
most öszintén, kit érdekel más véleménye?
2016. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Fel a fejjel, az ilyenekkel nem kell foglalkozni. En a helyedben egy fulessel mennek edzeni. Igy kizarod ezeket es csak magadra tudsz figyelni. Megmondom oszintem engem is sokszor zavarnak a kezdok. Akkor ha bandaban jonnek 3-4en es kb vegig dumalnak. Foglaljak a gepet. Meg szelfiznek a tukorben hogy ok nagyon menok mert gyurnak 3 hete. De aki latom hogy komolyan gondolja, azzal nem foglalkozok. Csinalja csak, sot ha ugy alakul szivesen segitek is neki.
2016. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2: Na én egyértelműen a második kategóriába tartozok. Tényleg csak csendben végzem az edzésemet. Max annyit lehetne felróni, hogy a sorozat végén a gépen ülve szoktam pihenni, mert nem akarok a gépek között céltalanul bolyongani. Erre vonatkozóan mi egyébként az edzőtermi protokoll?
2016. nov. 7. 21:37
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

#2-es vagyok: erre nincs szabaly. Csak az alap emberi illem. Ha valaki oda menne add at a helyet, de amugy szerintem nem szoktak ebbol problemat csinalni. De minden teremben masok a szokasok. Tapasztald ki.

Olvass. Vegezd helyesen a gyakorlatokat, egyel jol. Figyelj a kajadra, a makrokra es hidd el 1 ev mulva nem te leszel a "vekony srac" a teremben. ;) csak kitartas kell. Mindenki elkezdi valahol...

2016. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
a legjobb filozófia az hogy: "fuck 'em", de tényleg, az ilyen bunkókkal amugy se foglalkozz, csak koncentrálj arra amit csinálsz. anno engem is majdnem elfújt a szél, de sose igazán foglalkoztam azzal mit gondolnak a többiek, nincs is értelme...
2016. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 likebike ***** válasza:
Nem kell foglalkozni az ilyenekkel,a csávó meg biztos csajozni akart,meg kellett valamivel dicsérni és te pont ott voltál.Fuck 'em,jól mondja.
2016. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk en tulsulyos es no vagyok, de egy kutya ilyen teren. Teny, hogy elso nap gyakorlatilag begurultam a terembe, es tenyleg hatalmas voltam. Volt aki szanakozva vegignezett rajtam, volt aki gunyosan beoltott. Kicsit elkenodtem, mivel az elejen meg eros erzelmi nehezsegeim is voltak az egesz fogyas temaval. De megraztam magam es szarok bele. Hangosan hallgatok zenet es magammal foglalkozom. Eddig 28 kg ment le, azota az egyik bunko atment kedvesbe (aki raadasul egy ott dolgozo edzo), de nem hat meg.
2016. nov. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7: Örülök, hogy sikerült látható eredményt elérned. Bár nem tudom milyen személyiség vagy, a helyedben érdemes lett volna egy kis cinikus beszélgetésre invitálni azt a bizonyos edzőt a nagy változás után és szembesíteni a korábbi tahóságával, majd szépen angolosan távozva edzőtermet váltani, hogy a végső fázist már egy megújult közegben fejezd be. Én is így fogom csinálni és ennél nem hiszem, hogy van nagyobb motiváció.
2016. nov. 8. 01:47
 9/14 anonim ***** válasza:
Nezd, diak vagyok, a terem kozel van es olcso. Nincs kedvem ilyen piti 'megmondomafrankot' hadjaratokhoz. Epp eleg baj a csavonak, hogy ilyen szemelyisege van.
2016. nov. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz másokkal, próbáld meg kizárni az ilyen bunkó egyéneket. Én szintén kezdő vagyok, két hónapja járok terembe. Lány vagyok, és az elején én is zavarban voltam, mikor odaállítottam a kézi súlyzókhoz, meg alig bírtam leszedni a lábtolóról az otthagyott 25 kilós tárcsákat... De eddig, ha segítséget kértem, mindig kaptam, nem érdekel már mit gondolnak, magamhoz képest igyekszem fejlődni! Egyébként nálunk sok vékony fiú- duci fiú és lány is jár edzeni, és nem szólják meg őket. Szerintem azt kell értékelni, hogy valaki tesz érte, hogy jobb legyen és egészségesebb! Mindenki elkezdte valahol, ne feledd, hogy a kigyúrt csávó is egy átlagos pasi volt, mielőtt elkezdett edzeni...
2016. nov. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!