Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha a 14 éves...

Mit tegyek, ha a 14 éves lányom álma az, hogy kiköltözzön Moszkvába?

Figyelt kérdés

Csak azért tanul, folyamatosan orosz zenét hallgat, egyedül oroszozik, Dosztojevszkijt, Tolsztojt, Gogolt, Ulickaját, Csehovot, stb. olvas.

Ráadásul hazudott nekem erről, mert azt mondta, hogy csak érdekli az orosz kultúra. (Véletlenül tudtam meg az igazságot)

Meg beszéltünk is arról, hogy ott milyen rossz az élet, és egyetértett. Elmondtam neki, hogy tudom és azt mondta, hogy "a szívem oda húz, anya, de nem szeretném, hogy akadályozz. Úgy teszem tönkre a saját életemet ahogy akarom"

Nem tudom... ez engem megrémít és nem tudom kezelni. Mit tennétek a helyemben?



2019. júl. 30. 17:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
4%
00:25: hát persze...
2019. júl. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
89%

Jézus, azert én a helyedben nagyon büszke lennék rá.


14 évesen magától Dosztojevszkijt, Csehovot, Tolsztojt olvas.



Tudod mit csinálnék?

Elgondolkodnék azon, hogy miért kell nekem hazudnia a céljairól, és nagyon gyorsan változtatnak a gondolkodásomon.


Más 14 éves nem meri elmondani, hogy lefeküdt a barátjával.


Veled valami gond van kérdező.


Moszkvában a legdrágábbak a lakások.

Fogalmad sincs milyen jó hely.

2019. júl. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
67%
09:14 - ez a politikai téma itt erősen off, de privátban megbeszélhetjük, ha akarod:)
2019. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim válasza:
90%

Ugyanígy vagyok, mint a lányod, csak már 21 éves vagyok (és fiú). Szerintem el kell engedned, hisz a szülő dolga, hogy támogassa a gyerekeit, hogy lássa őket boldogan. Az én szüleimnek sem az az álmuk, hogy elköltözzek, de ez van.:) Hazajárni is haza lehet, már nem olyan nagy a világ!:)

Amúgy meg Moszkva csodálatos! A közlekedés, az építészet, a kultúra, minden!!! Tisztább is, mint Budapest.:)

2019. júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:
90%

Moszkva kiraly hely, persze nem.mindegy melyik resze es mennyi a kereseted. Vannak moszkvai ismeroseim sokkal jobban elnek mint en itt, pedig csak...en is jartam Moszkvaban tobbszor is es nagyon szerettem.

Valaki irta nem sziberiai falu: Szibéria csodalatos, a szegenysege is.(de ott is elnek kogazdagok)

2019. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
94%

Én büszke lennék rá, hogy egyedül oroszt tanul, Dosztojevszkijt, Tolsztojt és más nagy, orosz koponyákat olvas!


Más 14 évesek a plázákban lógnak, isznak, drogoznak és ész nélkül szexelnek.


Lehet hogy pár év múlva már nem akar Moszkvába menni, de lehet a nyelvtudása k.urva jól fog jönni! Lehet tolmács, fordító stb.

2019. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
72%
Ez már megint a kamugyáros, ordít a stílusod! Elég sokszor töröltek már nekem köszönhetően. De ezt a kérdést nem jelentem, mert nagyon szeretem Moszkvát. Egy gazdag kultúrájú, színes, fejlődő, rendezett, tiszta világváros!
2019. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 A kérdező kommentje:

#47 mi okom lenne hazudni? A kérdés valós probléma megoldása érdekében született.

Valamint szeretném megköszönni mindenkinek a válaszát.

2019. aug. 1. 17:02
 49/82 anonim ***** válasza:
92%

Tudom mit érez a lányod. Tudom milyen érzés olyan dolog eléréséért küzdeni, amit a szülők akadályoznak. Azt is tudom, hogy mennyi fájdalom van ebben, mennyi "miért" kiáltás a párnába, sírva elalvás, érzelmi küzdelem. Ennek ellenére azt is megértem, hogy félted. De velem hasonló volt a helyzet. Addig fajult a helyzet, ameddig nem határoztam el, hogy akármi történik, én nem mondok le az álmomról, és sikerült! De nem tartom a kapcsolatot a családommal.

Ezért azt mondom támogasd, vagy különben ha komolyan gondolja még később is, akkor el fogod veszteni.

2019. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:
90%

"ott milyen rossz az élet"


Pfff,te jártál már Budapesten?? A gázos részein, nem csak a parlamentnél?

2019. aug. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!