Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám hisztizik mert ide...

Anyám hisztizik mert ide költözik a barátnőm ez így rendben?

Figyelt kérdés
Én 38 éves vagyok, saját házam van, igaz hitelből de én fizetem a törlesztőt. Apám 15 éve sajnos meghalt, anyám egyedül nem volt olyan anyagi helyzetben, ezért építettem neki a házban egy szobát és velünk lakik. Eddig semmibe nem szólt bele. Volt már élettársam, nem szólt bele. De most más. A barátnőmmel úgy döntöttünk, hogy 1 év járás után ide költözik. A gond az hogy van két kutyája és anyám gyűlöli a kutyákat. Azt mondta reméli nem kell megélnie hogy kutya legyen a háznál. Én határozottan elmondtam hogy márpedig ez így lesz és azóta nem szól hozzánk, mufurc, flegmázik, a barátnőmnek azt mondta felőle a kutyái fel is fordulhatnak mert ő ezt nem bánná. Nyaralni is vittük, semmit nem kellett fizetnie, de ettől se lett jobb a kedve. Ti mit tennétek? Beszéltem vele már, de nem akarja elfogadni hogy nem az van amit ő akar.
2019. aug. 5. 11:52
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
19%

Remélem anyucit bedugtad valami öregek otthonába! Ott nincs kutya!

Aki utálja a kutyákat, az nem ember!

2020. aug. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
30%
Akinek a kutya fontosabb mint az hogy ne rettegjen az anyja, az ember?
2020. aug. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
23%

Az anyja nem retteg, hanem gyűlöl.


Pókfóbiás vagyok, én félek, rettegek, nem gyűlölök.

2020. aug. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
19%
Az anyja ott él, az az otthona. Itt meg azzal jönnek sorba, hogy csak mert idős , kiszolgáltatott, egyből kuss a neve. Itt nem a néni gyűlölködik.
2020. aug. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Kérlek, ha szobát bérelsz is kevesebb dologhoz van jogod, mint egy tulajnak, pedig te kiszolgáltatott vagy.


Itt anyuka nem fizet, szobája van, szerződése nincs, ha megmondták volna előre, hogy ebbe a házba kutya is jön majd, akkor is csak ott tudna élni.


Ez van, aki szerencsès helyzetben van, hogy ingyen biztosítják a lakhatását szeretetből és sok dologban alkalmazkodnak hozzá, az nem kaphat meg mindent, amit akar! Ez pedig nem kegyetlenség, sem visszaélés! Ez egy szívességi lakáshasználó általában teljesen magától jövő, természetes kompromisszuma kellene, hogy legyen, beletörődik, hogy nem teljesülhet minden vágya és alkalmazkodni kell.


Mit szólnál, ha azt mondaná, hogy nő nem jöhet a házba? Akkor is sajnálnád, mert nem akar idegenekkel osztozni a saját otthonán? Nem akarja tudni, hogy a fia szexszel a másik szobában?


Együttélésnél a tulajdonos jogai dominálnak mindenhol, pláne ha a másik az csak szívességi lakáshasználó.

2020. aug. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!