Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » El szeretnék költözni innen...

El szeretnék költözni innen külföldre, SOS?

Figyelt kérdés
Nagyon boldogtalan vagyok itt Magyarországon. A sulit se szeretem ahova járok, barátaim vannak, de egyre kevesebb mert mindenki elköltözik. Alapvetően menők közé tartozok, de a suliban egy emberrel se vagyok úgy igazán jóba mert teljesen más társaság mint én. Anyámmal élek, nem keres a legjobban, de nem hiszi el hogy sokkal jobb lennr minden külföldön.. Hogyan győzhetném meg a kiköltözésről? Hiszen a gimibe se én akartam menni ahova járok, de azt sem engedi hogy sulit váltsak pedig utálom. Semmi se jó nekem amiről ő azt hiszi, ahogyan ebben az országban is utálok élni. Ne támadjatok légyszi

2019. aug. 22. 21:59
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
43%
A 38-as válaszolo tökéletes választ adott,Magyarországon jó élni,semmi pénzért nem mennék el innen.
2019. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
88%
Állatorvos. A cicám hasi ultrahangjára hagytam ott egy húszezrest. Dolgozz még a sztoridon, kiscsillag.
2019. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
85%

Nővérem állatorvos. Piszok jól keres. Ráadásul úgy keres nagyon jól, hogy mindent hivatalosan lepapírozz, adózik. Egy sima vizsgálatért is ad számlát. Mondta is, hogy bár ő neki nincs ehhez vastag bőre, de sok állatorvos saját zsebre is dolgozik. Azok még jobban keresnek.

Anyud tuti nem állatorvos. Legfeljebb ott takarít az állatorvosi rendelőben, mert azok a takarítók nem keresnek jól.

2019. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:
15%

Kedves kérdező!

Végigolvasgattam a válaszokat, és egyet mondok neked, soha ne add fel az álmaid:) Én is voltam a te helyzetedben, gyűlöltem a gimit, mindent és mindenkit akikkel össze voltam zárva nap mint nap. De idén végre sikerült leérettségiznem, és ma már ott tartok, hogy a szerelmemmel Amerikába költözést tervezünk:) A lehúzó válaszokra ne is figyelj, csak az számít amit te magadnak megálmodtál. Kívánom hogy minél hamarabb kijuss ebből a börtönből! :)

2019. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
83%

"a szerelmemmel Amerikába költözést tervezünk"

Óriási! Óriási kerekek a kocsi alatt.

2019. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!