Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként mit szólnátok, ha a...

Szülőként mit szólnátok, ha a 19 éves lányotoknak egy nála 20 évvel idősebb, családos férfival lenne viszonya?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet járkált el itthonról estefele és először el se akarta mondani, hogy kivel találkozgat, aztán bevallotta, hogy van valakije, csak sokkal idősebb. Már ez sem tetszett nekem annyira, de úgy vagyok vele, hogy nem fogom megmondani 19 évesen kivel járjon, így ráhagytam. Most viszont kiderült, hogy a férfinek felesége van, meg két gyereke és erre már nem tudom mit szóljak. Próbáltam neki finoman mondani, hogy ez nem helyes de azt mondja rá, hogy ő már felnőtt ne szóljak bele, szinte végig se hallgat.

Ti mit szólnátok?



2019. nov. 5. 22:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%
Remélem majd ha két gyerek után a ti férjének is 19-20 éves lányok lába között pihen meg néha néha, akkor is ekkora egyetértéssel írogatjátok, hogy "ó, ilyen velem is előfordult 19 évesen, majd elmulik". Te jó ég...
2019. nov. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
35%
Savlekoto egy pszichikailag beteg ember, akinek mindenhol az a kommetárja, hoyg a nök szemetek, csak pénzt akarnak a férfiaktól és csak azért, mert nem az apjukkal nöttek fel - ami feltételezései a kérdések többségénél nem stimmelnek, de neki ez a rögeszméje.
2019. nov. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
21%

#13, az legyen mar a csalados pasi problemaja, hogy mit szol az asszony, itt most a lanyrol van szo.

Es ja, fiatalon en is voltam szereto, volt benne valami izgi, a tiltott gyumolcs ugye. De a szuleimnek nem mondtam el, azert belattam, hogy nem helyes, amit csinalok es szegyelltem volna, ha kiderul. De benott a fejem lagya, elmulott a "nagy szerelem".

Kerdezo, szerintem is mondd el oszinten a velemenyed, a lehetseges kovetkezmenyeket, aztan varj egy ideig. Jo esellyel nem fog sokaig tartani.

2019. nov. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
73%

17 évesen én is voltam szerető. Kollégista voltam egy városban,az akkori "párom" pedig ott dolgozott. Kb olyan 3 hónap múlva derült ki számomra,hogy nős,és van egy két éves kisfia. Persze ezt könnyen tudta titkolni,mert a család a közeli faluban lakott,így nem fenyegette a veszély,hogy összefutunk velük az utcán.

Amint ezt megtudtam,az volt az utolsó nap,hogy találkoztam vele. Persze nem azért,mert 17 évesen felfogtam volna azt,hogy egy családot nem rombolunk szét,inkább az önzőségem miatt.nem akartam osztozni a páromon.Most itt vagyok férjnél,kêt pici gyerekkel,és belegondolni is rossz lenne,ha most én lennék egy megcsalt feleség.

Saját magamból kiindulva inkább próbálj meg beszélni a lányoddal,hogy tartsa magát annyira hogy ne akarjon másod hegedűs lenni. Az a férfi nem fogja miatta ott hagyni a családját. Így meg csak pótlék lesz a lányod.

2019. nov. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
57%

Első körben a pofámról a bőr lesülne, hogy a lányom ennyire vitte, hogy kb apja korú, családos emberrel hempereg.

Utána pedig szépen leültetném és elmondanám, hogy undorító, amit művel és fejezze be szépen a r*ibanckodást. Millió és egy szingli férfi van a világon, miért pont egy családos, kisgyerekes férfi kell neki?! Ha nem hagyná abba, én bizony szólnék a feleségnek, hogy nézzen kicsit jobban a férje körmére. Az ilyen pasi elmehet amúgy a búsba, gerinctelen féreg.

De, hogy sokan csak legyintenének, hogy "Jóvanaz, majd elmúlik, hagyjad" hát az elképesztő és mélységesen elszomorító. Gondolom azzal sem lenne semmi gond, ha titeket csalna a férjetek egy kis cafkával, miközben ti otthon mossátok a sz*aros gatyáját és nevelitek a közös gyerekeiteket...

2019. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
44%

Magamba szállnék és elgondolkodnék, miért is éri be ennyivel.


Viszont a feleségnek kitálalnék, mert joga van tudni, hogy akar-e bármit ezek után az ipsétől vagy nem.

2019. nov. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
44%

Hatalmasat csalódnék.

Tisztáznám, hogy az én házamba nem fog ilyeneket hazahozni, mást nem tudok tenni.

2019. nov. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
43%

#17 vagyok

Ja, mondjuk a feleséget én is megkeresném szerintem.

2019. nov. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ez durva!!!!
2019. nov. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
29%

Hú mennyi álszent ember. Gratulálok mindenkinek, aki ítélkezik, beszól, leszól másokat. Azon válaszok is érdekesek, akik a feleségnek szólnának. Ugyan már!!! Lehet hogy tud mindent és csak a gyerekek tartják össze őket vagy a vagyoni helyzet. Lehet hogy hűséges feleség akinek fogalma sincs semmiről sem. Akármelyik eset akkor is csak két emberre tartozik azaz rá és a férjére.


Kedves aggódó szülő, azt megértem hogy nem tetszik neked a helyzet, nem egy nős jóval idősebb pasit képzelnél a lányod mellé. Szerintem hívd meg a lányod barátját..és lásd meg hogy reagál egy ilyen helyzetre, hogy meghívod a családi asztalhoz. Egyáltalán elmegy-e? Legyen ez egy vasárnapi ebéd vagy névnapi vacsora. Direkt...(ha egyre sem megy el abból már a lányod is érthet valamit)

Ha meg nem megy el, akkor keresd fel pl. munkahelyén telefonon..és Te kérd számon miért hülyít egy 19 éves lányt akitől semmi komolyat nem akar? ezzel felgyorsíthatod a folyamatot. Ez a max amit tehetsz...

2019. nov. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!