Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként mit szólnátok, ha a...

Szülőként mit szólnátok, ha a 19 éves lányotoknak egy nála 20 évvel idősebb, családos férfival lenne viszonya?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet járkált el itthonról estefele és először el se akarta mondani, hogy kivel találkozgat, aztán bevallotta, hogy van valakije, csak sokkal idősebb. Már ez sem tetszett nekem annyira, de úgy vagyok vele, hogy nem fogom megmondani 19 évesen kivel járjon, így ráhagytam. Most viszont kiderült, hogy a férfinek felesége van, meg két gyereke és erre már nem tudom mit szóljak. Próbáltam neki finoman mondani, hogy ez nem helyes de azt mondja rá, hogy ő már felnőtt ne szóljak bele, szinte végig se hallgat.

Ti mit szólnátok?



2019. nov. 5. 22:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
49%

"Lehet hogy tud mindent és csak a gyerekek tartják össze őket vagy a vagyoni helyzet."

Akkor mi a gond? :)


"Lehet hogy hűséges feleség akinek fogalma sincs semmiről sem."

Ezzel mit szeretnél mondani? Igen, éppen emiatt szólnék neki, mert lehet hogy fogalma sincs róla.


"Kedves aggódó szülő, azt megértem hogy nem tetszik neked a helyzet, nem egy nős jóval idősebb pasit képzelnél a lányod mellé. Szerintem hívd meg a lányod barátját.."

Nyilván meg fogok hívni egy nagyságrendileg velem egyidős fószert aki x időnként farokra húzza a lányomat, miközben otthon várja az asszony. Kellemesebb asztaltársaságot keresve se találhatnék. :DDDDDDDDDDDDDDDD


"és Te kérd számon miért hülyít egy 19 éves lányt akitől semmi komolyat nem akar? ezzel felgyorsíthatod a folyamatot. Ez a max amit tehetsz..."

Most akkor ez meg nem rájuk kettőjükre tartozik? :D


Ugye ezt az egészet csak viccből írtad? :D

2019. nov. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
53%

#20: Én is gratulálok neked, ha szerinted semmi elítélni való nincs abban, hogy egy 19 éves taknyos egy apja korabeli, HÁZAS, családos(!!) emberrel kufircol.....

Ez nem álszentség, teljes joggal ítéli el a nagy többség ezt, ugyanis normáliséknál nem fér bele az, hogy félreb*aszunk! Őszintén sajnálom, ha nálatok ez rendben van, de nehogy már te szólj le másokat. Egy kapcsolat KÉT emberről szól, eggyel sem többről, a megcsalás pedig semmilyen formában nem fér bele egy egészséges kapcsolatba! Ennyi.

2019. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!