Én lennék a rossz?

Figyelt kérdés

Faterom megkért,hogy menjek el neki cigiért,meg boltból hozzak kaját,mivel be van csípődve a dereka,mutterom meg fáradt.

Mondtam,hogy oké boltba elmegyek,de dohányboltba nem szeretnék.Nem akarok hozzájárulni,hogy tüdőrákja legyen,és amúgy se szeretnék bemenni,nem rég múltam el 18,egyszer se voltam még,szóval na...


Most anyukám fogta magát,felöltözött,mondta hogy elmegy ő

Erre az egész család rám mérges,hogy ennyit nem tudok megtenni

Mondtam,hogy boltba szívesen elmegyek,de cigit nem fogok hozni

Szóval most én vagyok az első számú ellenség

Tényleg én lennék a rossz ?


2019. nov. 8. 18:03
1 2 3
 21/23 October15 ***** válasza:
25%
20.: Ja mert a nem egészséges és a családod orra előtt döglesz meg kínok között tüdőrákban az pont egy kategória.
2019. nov. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
67%
Kedves előző, az nem esett le hogy egy láncdohányost nem az fog megmenteni, hogy egyszer nem vesznek neki cigit?? Így csak ellenszenves lesz a kérdező, segíteni pedig semmit nem segít.
2019. nov. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Igen,segíteni szeretnék neki realizálni,hogy amit folytat,annak nem lesz jó vége....

Reggel krákogással kel este pedig krákogással fekszik

Nyilván a szentbeszédet kapom,hogy ééén ha megpróbálok cigizni annak nagy baj lesz a vége,meg akkor el lehet költözni....

Arról ne is beszéljünk,hogy 5 perc futástól dől róla a víz,levegőért kapkod stb stb

Persze persze felnőtt,saját döntés azt tesz amit akar.

Ez egy szélsőséges példa lesz de gondoljatok bele hogy aputok heroinozik

Ti bele tudnátok törődni ?

Neki se jó,a körülötte levőknek se.Sz@rhatunk bele a dologba persze,nem az én dolgom.Így is nézhetjük a dolgokat.De engem érdekel az egészségügyi állapota és szeretnék neki segíteni.

2019. nov. 9. 21:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!