Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért bánik úgy velem az...

Miért bánik úgy velem az anyám mint egy kiskorúval?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, megismerkedtem egy sráccal a neten és megbeszéltük, hogy találkozunk. Anyámat beavattam és azt mondta, hogy nem engedi, hogy felmenjek Győrbe vonattal (félúton akartunk találkozni és Győrre gondoltunk). Annyira gyűlölöm, hogy ennyire meg szab mindent, hogy korlátoz. Miatta nem tudok sehova elmenni, kikapcsolódni. Szerintetek normális, hogy 20 évesen nem dönthetem el kivel találkozom és hova megyek? Ezzel azt fogja elérni, hogy az egyik nap majd nem jövök haza és soha többé nem lát, vagy valamilyen módon öngyilkos leszek, mert már tönkretesz. A barátnőmmel se engedte, hogy elmenjünk egy másik városba, 30km távról lett volna szó, de nem engedte azt se. Úgy érzem, hogy mindenről lemaradok miatta, most kellene tapasztalatokat szereznem és néha egy kicsit eljárni otthonról, de nem engedi. Szó szerint azt várja el, hogy itthon üljek egész nap. Akkor járok szórakozni amikor ő megy a munkatársaival, csak velük járok el. Nem veszi észre, de mindent elvesz tőlem, a barátaimat (barátnőmet is zavarja, hogy sose tudunk egy közös programot szervezni)azt a srácot, akivel találkozni akarunk és a fiatalságomat is, gyűlölöm érte.
2019. nov. 15. 11:45
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Van 2 húgom, apukám nem él velünk.
2019. nov. 15. 15:09
 12/27 anonim ***** válasza:
8%
20 évesen még gyerek vagy!
2019. nov. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
És egyébként milyen messze laktok Győrtől? 10 km? 50 km? 300 km?
2019. nov. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
94%
Figyelj felnőtt ember vagy. Megbeszéled a sráccal a találkozót, összepakolod pár személyes homlmid és megmondod édesanyádnak hogy elmentél, ekkor és ekkor majd jössz és vigyázni fogsz magadra. Majd elmész a vasútállomásra, megveszed a vonatjegyet, felülsz a vonatra és elutazol Győrbe. Nem ismerem anyukádat, de ha nem olyan típus hogy ha ezt megtennéd, mire hazamennél a bőröndöd az ajtó előtt állna akkor menj és találkozz nyugodtan azzal a sráccal. Hazavitetni úgy sem tud.
2019. nov. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
31%

Ott hon élsz? Ő tart el? ha igen akkor technikailag gyerek vagy, a kor nem számít. Ha elszöksz otthonról miből tudnád eltartani magad? Ugye tudod hogy egy havi megélhetés albérletben épp nem éhezéssel olyan havi 300 ezer?

Amúgy meg neten ismerkedtél meg a sráccal, azt se tudod ki igazából de útnak indulsz? Nagyon gyerek vagy még, anyukád helyében én se lennék boldog ha a darkweben látnám eladásra kínálva a vesédet.

2019. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
31%
Még gyerek vagy.
2019. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
84%

#15

Én havi 50000-60000 forintból élek.

2019. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
88%

#15

300000 forint az sok minek anyi.

2019. nov. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
91%
Mert hagyod...
2019. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
94%
17es és hol? Nálunk csak az albérlet 100 ezer, rezsi további 40-50 spórolósan, havi felnőtt bérlet 10 ezer, ha otthon főzöl magadra és nincsenek nagy igényeid vagy allergiád. havi 30ból talán kijön. Ez alaphangon 200 ezer, és az ember még nem volt beteg, nem vett tisztítószereket, nem ment el szórakozni nem vett ruhát, nem ült be egy hamburgerre stb.
2019. nov. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!