Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért bánik úgy velem az...

Miért bánik úgy velem az anyám mint egy kiskorúval?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, megismerkedtem egy sráccal a neten és megbeszéltük, hogy találkozunk. Anyámat beavattam és azt mondta, hogy nem engedi, hogy felmenjek Győrbe vonattal (félúton akartunk találkozni és Győrre gondoltunk). Annyira gyűlölöm, hogy ennyire meg szab mindent, hogy korlátoz. Miatta nem tudok sehova elmenni, kikapcsolódni. Szerintetek normális, hogy 20 évesen nem dönthetem el kivel találkozom és hova megyek? Ezzel azt fogja elérni, hogy az egyik nap majd nem jövök haza és soha többé nem lát, vagy valamilyen módon öngyilkos leszek, mert már tönkretesz. A barátnőmmel se engedte, hogy elmenjünk egy másik városba, 30km távról lett volna szó, de nem engedte azt se. Úgy érzem, hogy mindenről lemaradok miatta, most kellene tapasztalatokat szereznem és néha egy kicsit eljárni otthonról, de nem engedi. Szó szerint azt várja el, hogy itthon üljek egész nap. Akkor járok szórakozni amikor ő megy a munkatársaival, csak velük járok el. Nem veszi észre, de mindent elvesz tőlem, a barátaimat (barátnőmet is zavarja, hogy sose tudunk egy közös programot szervezni)azt a srácot, akivel találkozni akarunk és a fiatalságomat is, gyűlölöm érte.
2019. nov. 15. 11:45
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
220km-re lakom Győrtől.Már beszéltem vele Viberen, kb 3 hónapja ismerem és sokat beszélünk. Most ennyi erővel akkor ne találkozzak senkivel, mert bárki kilophatja a vesémet? Őszintén, itthon nem fordulhat elő, hogy amikor sötétbe sétálok haza megölnek, megerőszakolnak vagy elrabolnak a szervkereskedők? Éljem úgy az életemet, hogy nem bízok senkiben? Ha most élőben találkozok egy pasival, aki elhív valahova akkor mi a garancia, hogy ő nem fogja eladni a szerveimet?
2019. nov. 15. 17:51
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvános helyen érdemes találkozni eleinte aztán majd alakul a dolog. Két város közt félúton, vagy ő is jöhet a te városodba és lehet találkozni ott valami nyilvános helyre.
2019. nov. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
92%
Találkoz vele ha akarsz!
2019. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Szerintetek durva lenne, ha egy szó nélkül elmennék?
2019. nov. 15. 19:57
 25/27 anonim ***** válasza:
Hát azért teljesen szó nélkül ne menj el. Hanem mondd el neki hogy te mész, ha tetszik neki ha nem. Ha meg próbál téged visszatartani egyszerűen csak hagyd ott, mond hogy majd jössz amikor jössz.
2019. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
szó nélkül nem lépnék le, mert akkor aggódna. mondd, hogy megyek ide meg oda, ekkor meg akkor jövök haza, csók. erre meg azt mond amit akarsz, te kilépsz az ajtón és úton vagy. ha emiatt kidobna otthonról, akkor annyit is ér, mint anya.
2019. nov. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak emberek akiknek nem lenne való gyerek. Téged anyád birtokolni akar. Azt hiszi a tulajdona vagy. Remélem sikerül lelépned minél előbb.
2019. dec. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!