Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy természete...

Mit csináljak, hogy természetesebb legyen, hogy apámnak fiatal felesége lesz?

Figyelt kérdés

19 éves végzős vagyok, a szüleim elváltak már régen, apámmal nagyon jó a kapcsolatom. Menyasszonya van fél éve, tavasszal esküvő. Nincs vele bajom, a menyasszonyával, de full fura a helyzet. Apám 41 éves, menyasszonya 27, de kábé velem egykorúnak néz ki. Nem tudok rá a nevelőanyámként nézni olyan mintha a nővérem lenne. Meg fogom én ezt szokni? Elég hülye helyzetek alakulnak ki am, nyáron is voltunk ugye hárman nyaralni, apámnak nincs fb-ja, menyasszonyának van. Felrakott egy képet amin hárman vagyunk és régi barátaim mind írták milyen jó nőm van. Szal értitek...

Anyu pasija anyuval egykorú és az nem fura nekem


2019. nov. 28. 09:54
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
76%

Nem is kell rá úgy gondolnod, mint a nevelőanyádra. Nem is lesz az. Te már szinte felnőtt vagy, nem ő fog nevelni.

A lényeg, hogy nincs vele bajod és normális.

Szerintem ne kattogj a korán.

2019. nov. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
18%

Egyáltalán ne törődj vele. És mivel apádról is meg a kedves kettes számúról is igen kemény véleményem van - és hosszú élvtizedes tapasztalataim az ilyen "szerelmekről" és házasságokról, azt mondom, hogy olyan messze kerüld őket, amilyen messze csak lehet.


És ne kövesd apád példáját, valamint ne te neveld a féltestvéredet. Sok sikert!

2019. nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat.

Utolsó! Te meg szeretnél olyan ember lenni, mint az én apám. Mindent megad nekem, anyagilag is, emberileg is. Naponta találkoznk, tavaly 5x voltunk nyaralni és nem a szomszédban. Mellette adakozik, mindenkinek segít, ahol tud, beosztottjai imádják annyira jó főnök. És tanult, 2 diplomás, 4 nyelven beszélő embert próbálsz ledegradálni, aki mindezt úgy tolta össze, hogy engem tök fiatalon vállaltak és sosem szenvedtem semmiben hiányt... Hát remélem én is ilyen leszek! Ja és igen fura nekem, hogy ilyen fiatal a menyasszonya, de ő is tanult és csinos nő, aki nagyon kedves és sorolhatnám! Vegyél vissza az arcodból, mert nincs mire!

2019. nov. 28. 11:41
 14/43 A kérdező kommentje:
Ja és mellette sportos is, izmos, tök jó példa nekem is, hogy 41 évesen nem sörhasú, alkohlista szottyosnak kell lenni (mint sok haverom apja), hanem egy egészséges, fitt, fiatalos embernek. Fele ennyi összejön az életben, mitn neki, már boldog és sikeres ember leszek. Undorító vagy, az biztos, offline amit megtehetnél neki, hogy kiszedhetnéd a sarat az autója kerekéből.
2019. nov. 28. 11:44
 15/43 anonim ***** válasza:
79%
Jójó. De most már térjünk a lényegre: Az esküvőn, hogy lesz az ülésrend?
2019. nov. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
29%
Nézd logikusan, az segít a teljes elfogadáshoz: leírtad, hogy apud gazdag és jó tulajdonságokkal rendelkezik. Ergo válogathatott a nők között. Vagy neki te, lehet neki még gyereke, így nem akarja másét nevelni. A szépet, fiatalt mindenki szereti. Persze, hogy egy szép és fiatal nőt választ, aki még nem szülte le magát másnak. Minek vesződjön más gyerekével, ha már van neki saját, sőt lehet is csak saját? És a nő pofija is még baba, a bőre feszes, amit a 40-es elvált nők nem igazán mondhatnak magukénak. Ha mégis és nincs gyerek, akkor meg már kilógtak a termékeny korból. Nincs ezzel semmi gond és a korkülönbség sem durva köztük. Örülj apukád boldogságának, az a lényeg, hogy ő boldog és gyarapodik a család! :)
2019. nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
79%

"És ne kövesd apád példáját, valamint ne te neveld a féltestvéredet. Sok sikert!"


A fenéket ne! Inkább kérjen tanácsot az "öregtől".

2019. nov. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
89%
Tedd össze a 2 kezed, hogy ilyen "mostohád" van, az enyém le szokott vágni anno, ha véletlenül belelógtam a családi képbe. XD XD
2019. nov. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
70%
Ez azért nem olyan hatalmas korkülönbség. És miért kéne rá nevelőanyádként nézni? Még a felvetést sem értem semmilyen szinten.
2019. nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
48%
15-ös! 😂😂👏👍
2019. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!