Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy természete...

Mit csináljak, hogy természetesebb legyen, hogy apámnak fiatal felesége lesz?

Figyelt kérdés

19 éves végzős vagyok, a szüleim elváltak már régen, apámmal nagyon jó a kapcsolatom. Menyasszonya van fél éve, tavasszal esküvő. Nincs vele bajom, a menyasszonyával, de full fura a helyzet. Apám 41 éves, menyasszonya 27, de kábé velem egykorúnak néz ki. Nem tudok rá a nevelőanyámként nézni olyan mintha a nővérem lenne. Meg fogom én ezt szokni? Elég hülye helyzetek alakulnak ki am, nyáron is voltunk ugye hárman nyaralni, apámnak nincs fb-ja, menyasszonyának van. Felrakott egy képet amin hárman vagyunk és régi barátaim mind írták milyen jó nőm van. Szal értitek...

Anyu pasija anyuval egykorú és az nem fura nekem


2019. nov. 28. 09:54
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
69%

"Mennyire érdekes sztori... a csaj levadászik egy pénzes palit aki már elvált,van egy nagyobb gyereke,persze terhes is lesz nemsokára,a vagyonból kell az ő gyerekének is... Mennyi ilyet lehet látni.."


Úgy van, minden pénzes elvált férfi legyen szingli egész életére, nehogy a gyk-s lúzerek azt gondolják, hogy csak a pénzük lehet érdekes a nőknek. :D

2019. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Aki kérdezte miért váltak el a szüleim, neki írom: mélységeiben nem tudom, 8 éves voltam, valami olyan volt hogy már nem voltak egymásba szerelmesek. 16 éves koruk óta együtt voltak. Veszekedni sosem veszekedtek előttem, most is jó a kapcsolatuk, szerencsés vagyok velük
2019. nov. 28. 18:09
 33/43 anonim ***** válasza:
33%
De akkor anyukád nem minőségi nő?
2019. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
De, az, a legfelsőbb szinteken (elnézést, hogy a te anyukádról nem érdeklődöm, de nem vagytok érdekesek/lényegesek)
2019. nov. 28. 19:52
 35/43 anonim ***** válasza:
35%
A kérdés nem az anyukád ellen irányult, hanem a te mérhetetlen gőgöd lepett meg. Az oké, hogy nem anyukáddal van, de neki minőségi nő jár. Érdekes a felfogásod és taszító a világképed, de kinek mi. Csak anyukádat sajnálom ebből az egészből, remélem nem csalta meg ez az arany ember.
2019. nov. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

Anyum egy szuper nő. Gyönyörű és sikeres a munkájában, a pasija pedig a tenyerén hordozza. Életvidám, mindene megvan egészségtől az anyagiakig, úgyhogy ha valaki nem szorul a sajnálatodra, az pont ő. Apám pedig nem csalta meg, csak nem maradtak együtt habiból. De a mai napig jóban vannak. Hidd el nem azért mert olyan rossz dolguk volt egymás mellett (vagy ne hidd, végülis kit érdekel) De amúgy ő is minőségi férfit érdemel (és kapott is), csak nem róla szólt a kérdésem.

Nem gőgös vagyok, csak baromira nem vagyok áldozattípus és nem is leszek. Itt csomóan a kákán is csomót keresnek, láthatóan baromi frusztáltak és belekötnek abba is, ha valakinek patent szülei vannak és ezt el is ismeri (arany ember ugye). Látom én, hogy milyen szülők vannak, mikor az "apák" azon eszik a kefét, hogy hogyan sprórolják le a saját gyerekeiről a 30-40 ezer ftos semmire nem elég gyerektartást meg nem tud ott aludni náluk a gyerekük, mert még saját szobát is tehetségtelenek/életképtelenek nekik biztosítani. Anyák meg farkakért mellőzik a saját gyerekeiket... Olvasom itt is ha fent vagyok meg haveri vagy osztálytársi körben is látom. Hát az én apám nem ilyen és igenis büszke vagyok rá, ha gőgnek veszed, ha nem. Szerencsére a véleményed nem befolyásol semmit. Mi maradunk ugyanúgy boldogok és tudod ez a normális, hogy 19 évesen ilyen szintű "gondjaim" vannak, mint ami a kérdést is szülte.

Sokan voltak, akik normálisan képesek voltak megnyilvánulni, sokan meg hát... nyilván ott is tartanak, ahol. Ahogy az arany ember apám szoktam mondani, mindenki annyit tud adni, amennyi van benne, ezért nem is szabad többet elvárni. :) Én mindenestre megyek ettől a kérdéstől, mert mert előbb-utóbb mindenki olyanná válik, amilyen emberek körbeveszik.

2019. nov. 28. 21:10
 37/43 anonim ***** válasza:
77%
Full igaza van az inasnak, nem tudom mit kell állandóan bsztatni mindenkit!
2019. nov. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
54%

"A szépet, fiatalt mindenki szereti. Persze, hogy egy szép és fiatal nőt választ, aki még nem szülte le magát másnak. Minek vesződjön más gyerekével, ha már van neki saját, sőt lehet is csak saját? És a nő pofija is még baba, a bőre feszes, amit a 40-es elvált nők nem igazán mondhatnak magukénak. Ha mégis és nincs gyerek, akkor meg már kilógtak a termékeny korból. Nincs ezzel semmi gond és a korkülönbség sem durva köztük."

Csak nehogy pár év múlva a csaj is úgy gondolja, hogy ő is a szép fiatalt szereti, és a 40-es elvált pasik azért nem érnek fel egy húszéves friss kakassal, aki ott van az orra előtt :D

2019. nov. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
55%
végre valaki felmosta a nagyokosokkal a padlót :D
2019. nov. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
15%
Apádnak is joga van a boldogsághoz azzal akit szeret. Ezt nézzed ne azt hogy a nö hány éves és ne magadhoz hasonlítgasd! Nem kell már elöre túl komplikálni hogy mi lesz azon agyalni hogy lesz, hanem úgy fogadj minden egyes napot ahogy jön. Legyêl nyitott és talán egy jó kapcsolatod is kislakulhat apád társával akivel ráadásul egyformábban is gondolkodtok mintha apád egy 41 éves nöt venne el! Barátot keress a nöben ne pótanyukát! Felnött ember vagy.
2019. nov. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!