Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy természete...

Mit csináljak, hogy természetesebb legyen, hogy apámnak fiatal felesége lesz?

Figyelt kérdés

19 éves végzős vagyok, a szüleim elváltak már régen, apámmal nagyon jó a kapcsolatom. Menyasszonya van fél éve, tavasszal esküvő. Nincs vele bajom, a menyasszonyával, de full fura a helyzet. Apám 41 éves, menyasszonya 27, de kábé velem egykorúnak néz ki. Nem tudok rá a nevelőanyámként nézni olyan mintha a nővérem lenne. Meg fogom én ezt szokni? Elég hülye helyzetek alakulnak ki am, nyáron is voltunk ugye hárman nyaralni, apámnak nincs fb-ja, menyasszonyának van. Felrakott egy képet amin hárman vagyunk és régi barátaim mind írták milyen jó nőm van. Szal értitek...

Anyu pasija anyuval egykorú és az nem fura nekem


2019. nov. 28. 09:54
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
34%
#36 Ezek után végképp nem értem a kérdésedet. Úgy tűnik, elég természetes neked, hogy apád a legjobb fiatal csajt érdemli. Miért nem érzed mégis természetesnek ezt a helyzetet? Mert a kérdésed erről szólt.
2019. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ezt sehogy se lehet megszokni.


Amúgy csak egyszerűen apukád felesége és kész.

2019. nov. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
24%
Ja, 14 év korkülönbség? A gyk-s okoskák a 25-öt szeretik minimum, erre itt örvendeznek. Kérdező ha apád ennyire sportos és fiatalos ahogy írod, akkor mondd meg neki hajoljon közelebb a nejéhez a képeken, ne higyjék azt véletlenül hogy veled illik össze :) Sok boldogságot :)
2019. nov. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!