Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudom hogy primitív dolog...

Tudom hogy primitív dolog ilyenen pörögni hosszú évekig, de valahol rosszul esne másnak is nem?

Figyelt kérdés

Amikor megszülettem nem készült rólam babafotó anyámmal, apámmal, mamával vagy rokonokkal. Körülbelül 8-9 hónapos koromban volt az első kép rólam. Testvéremről van pózolós kép szülőkkel, mamával, rokonokkal ahogy fogják 2 hetes korában. El se tudom képzelni hogy néztem ki újszülött koromban, nem is emlékeznek rám a családban se. Amolyan érdektelen gyereknek érzem magam. Irigykedve nézem facebookon ismerősök babakori képeit, volt ilyen kihívás pár éve hogy mindenki tegyen ki 15 évnél régebbi képeket, én meg csak lestem, mert egy darab képem sincs szülőkkel. Nem nagy dolog, de akkor is gáz.


Egyébként 30 éves férfi vagyok.


2019. dec. 18. 18:00
1 2 3 4 5 6
 11/60 Metionin ***** válasza:
70%
Szerintem engedd el. Akkoriban nem volt mindenkinek fényképezőgépe, a fényképész meg drága volt és csak alkalmakra hívták, pl. első születésnap meg ilyesmik. Rólam is fél éves kor körüli az első fotó, valami random ismerős fickó csinálta akinek volt fényképezőgépe. Kiterítve az ágyon, tökpucéran. Nekem így visszagondolva inkább ez gáz, kitenni a gyereket pucéran hogy egy idegen fotózza le, meg úgy alapból, miért nem lehet felöltöztetni szerencsétlent? Vagy legalább ráadni egy pelenkát? Így inkább örülök, hogy nincs minden hónapos koromról egy kép amin lehetett bámulni a p*námat...oké tudom hogy normális ember nem nézi meg egy csecsemő nemi szerve kvázi semleges(nek kéne lennie) de nekem ez kva irritáló ha mások képeit látom is. Az ott az én p*nám, ne legyen már róla kép a családi albumban akkor sem ha még nem tudok tenni ellene hogy lefotózzák.
2019. dec. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 Metionin ***** válasza:
85%
Ja meg ha az idősebb gyerekről van kép, a fiatalabbról meg nincs, az sokszor megtörténik. Az első gyerek még újdonság, sokan megcsinálják az összes ilyen baba sallangot, láblenyomat, babanapló, képek tömkelege, eltett haj, eltett fog, kutyafüle, a másodiknál meg rájönnek hogy tök fölösleges mert az elsőét is ott tartják de minek. Lehet hogy ilyesmi volt nálatok is.
2019. dec. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
60%
Egy egy borzasztó családi tragàdia.. zokogva olvastam végig a kérdésed.föleg hogy irigykedve nézed mások gyermekkori képeit.
2019. dec. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:
Nem fogadtak örökbe, mert telibe apámra hasonlítok. Nehéz megemészteni, mert amikor testvérem megszületett 86-ban rögtön intézték a fényképészt házhoz és mindenki fogta, pózolt vele. Rólam meg már akkor csináltak 2 képet amikor nagy voltam.
2019. dec. 18. 18:23
 15/60 anonim ***** válasza:
44%
Te 90 évekbe születtél és akkor már azért nem volt olyan drága a fotózás,
2019. dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
51%

"El se tudom képzelni hogy néztem ki újszülött koromban,"

Hát ezen besírtam. Segítek, úgy néztél ki, mint egy aszott krumpli. Minden újszülött ugyan úgy néz ki. Én onnan tudom, hogy én vagy tesóm vagyunk e a babaképen, hogy őt ugyan abban a ruhában fotózták, mint engem, és nála már ki van fakulva.

2019. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:
Ez komolyan annyira hihetetlen, mert vannak idősebb barátok akik közel 40 évesek és vannak fotói, első születésnap torta előtt, játék közben meg ilyenek. Azért egy szülő mindenképp meg akarja örökíteni ezeket a pillanatokat....
2019. dec. 18. 18:36
 18/60 A kérdező kommentje:
A 90-es években szinte már minden családban volt fényképezőgép, 50 meg 60 éve elhiszem hogy drága mulatság volt egy kép.
2019. dec. 18. 18:38
 19/60 anonim ***** válasza:
64%

Basszus, tényleg ezen rugózol??

Hogy nem tudsz babakorodból képet mutatni

Adja ég,hogy ne legyen ennél nagyobb bajod.

2019. dec. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:
#23, te hogy éreznéd magad fordított helyzetben? Jól esne?
2019. dec. 18. 18:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!