Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudom hogy primitív dolog...

Tudom hogy primitív dolog ilyenen pörögni hosszú évekig, de valahol rosszul esne másnak is nem?

Figyelt kérdés

Amikor megszülettem nem készült rólam babafotó anyámmal, apámmal, mamával vagy rokonokkal. Körülbelül 8-9 hónapos koromban volt az első kép rólam. Testvéremről van pózolós kép szülőkkel, mamával, rokonokkal ahogy fogják 2 hetes korában. El se tudom képzelni hogy néztem ki újszülött koromban, nem is emlékeznek rám a családban se. Amolyan érdektelen gyereknek érzem magam. Irigykedve nézem facebookon ismerősök babakori képeit, volt ilyen kihívás pár éve hogy mindenki tegyen ki 15 évnél régebbi képeket, én meg csak lestem, mert egy darab képem sincs szülőkkel. Nem nagy dolog, de akkor is gáz.


Egyébként 30 éves férfi vagyok.


2019. dec. 18. 18:00
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
71%

Rólam is van csecsemő kép, de öcsémről nincs, mert anyám elmondása szerint annyira ronda volt a születése után, hogy amikor látogatni jöttek akkor is letakarta inkább az ágyban és azt mondta éppen alszik.

Lehet, hogy te is ronda voltál.

De jó ötlet megkérdezni a szüleidet a dologról, ők megmondják mi a helyzet.

2019. dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:
#25 szegény gyerek 😂
2019. dec. 18. 18:44
 23/60 anonim ***** válasza:
55%
Biztos nagyon csúnya voltál👽
2019. dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
49%
igen, szuloket kene megkerdezni. lehet hogy epp valami miatt nehez idoszak volt es nem az volt az elso hogy a babat fotozgassak. sok ismerosom van aki csodalkozik menyi kepunk van kiskorunkbol, nekik meg ha 5-10 van egesz eletukbol, mig kisebb tesonak mar naploja is volt. valtoztak az idok, kaptak ajandekba naplot, volt aki el ilyen okok voltak, h miert lett a masodik gyereknek. van aki igy nott fel eleve eszebe sem jutott ha nem fotozta valaki. 1-2 ev alatt is sokminden tud valtozni, emiatt ne erezd igy h nem szerettek.
2019. dec. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:
#26, nem akartam kiírni, de valóban nem szerettek...
2019. dec. 18. 18:48
 26/60 anonim ***** válasza:
44%
Jártam egyszer egy sráccal, aki csak azért létezett, mert a bátyja kérte szülinapjára... :D Róla sem volt egyetlen fotó sem. 😀
2019. dec. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
40%
Ne bànkódj e miatt. Èlnek még a szüleid? Szeretnek a maguk módján? Ha igen, akkor semmi gond. Én 33 éves vagyok, van rólam babakori kèp, de amit írtak itt többen abban igazuk van. Akkoriban még nem volt fejlett a technika, ma már sokkal fejlettebb, a mai gyerekekről annyi kép készül, hogy csak na. Keresztlànyaimról (9 illetve 2 évesek) van egy csomó kèp. Éppen azon csodàlkoztam valamelyik nap, hogy mennyire repül az idő. A nagyobbik keresztlányom még nem règen kicsi baba volt, ma meg már 9 éves, észre se vesszük az apjàval azt megkérik a kezét😅 úgy szalad az idő.
2019. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 A kérdező kommentje:
Na tessék, te 33 éves vagy és tudtak a szüleid képet csináltatni. Nekem is lehetett volna csak a szüleimnek nem volt erre igénye. Valahol van is bennem harag emiatt.
2019. dec. 18. 20:22
 29/60 anonim ***** válasza:
13%
Ja és az, hogy nem készítettek rólad, az nem azért van mert nem szerettek volna, vagy csak befogadtak (akkor is szerethettek volna egyébkènt), hanem tènyleg azért mert akkoriban ez még kurriózum volt. Nekünk is csak azért volt színes fotók készítésére alkalmas gèpünk, mert apàm vállalat igazgató, anyàm meg közgazdász volt. Akkoriban még a színes fotók kurriózum szàmba mentek.
2019. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:
#31, ahogy írtam testvérem veled egyidős és neki színes jó minőségű képei vannak. Nekünk is volt már akkoriban is fényképezőgép, lehetett volna képeket csinálni, de nem tudom miért nem éltek a lehetőséggel.
2019. dec. 18. 20:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!