Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudom hogy primitív dolog...

Tudom hogy primitív dolog ilyenen pörögni hosszú évekig, de valahol rosszul esne másnak is nem?

Figyelt kérdés

Amikor megszülettem nem készült rólam babafotó anyámmal, apámmal, mamával vagy rokonokkal. Körülbelül 8-9 hónapos koromban volt az első kép rólam. Testvéremről van pózolós kép szülőkkel, mamával, rokonokkal ahogy fogják 2 hetes korában. El se tudom képzelni hogy néztem ki újszülött koromban, nem is emlékeznek rám a családban se. Amolyan érdektelen gyereknek érzem magam. Irigykedve nézem facebookon ismerősök babakori képeit, volt ilyen kihívás pár éve hogy mindenki tegyen ki 15 évnél régebbi képeket, én meg csak lestem, mert egy darab képem sincs szülőkkel. Nem nagy dolog, de akkor is gáz.


Egyébként 30 éves férfi vagyok.


2019. dec. 18. 18:00
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem te is tudod, hogy nem a képek hiánya miatt vagy kiakadva valójában.
2019. dec. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:
#33, szerinted mi miatt?
2019. dec. 18. 21:22
 33/60 anonim ***** válasza:
41%
Elárulom neked Barátom, hogy 21 éves nő vagyok, és 7 éves koromban készült az első kép rólam. Na, ezt kapd el! És én bem irigykedek mások képei után.
2019. dec. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
47%
Neked súlyos problémáid vannak a fejedben.
2019. dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
73%

Aki ezt nem eli at nem erti kerdező.

Azt hiszik ez nem gond, lelki fajdalmat tud okozni sajnos, egy egy embernél.

Caak példa, 14 hónappal idősebb nővérem, róla van nagy fotó,van balatonparti fotó anyukankkal,felnőttünk, a falon nőverem képei kint vannak, gyerekéről is .

Penztarcaban kicsi kép :)

Rólam, gyermekemről semmi :)

Mara,mar feldolgoztam, de ehhez kellett egy normális altalam válaszrott ferj,akinél én állok az első helyen :) Mara mar nem agyalom ezen, teged olvasva szorult el picit a szívem, mert eszembe juttattad .

Azt tanácsolom a magad erdekében lépj túl ezen, engedd el ezt a dolgot :)

Boldog életed neked is :)

2019. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
63%

EnderWiggin


Anyám is mindig ezt meséli tesómról. Mondjuk róla van fotó és nem volt ronda szerintem, bár nem nekem kellett megszülnöm.


Kérdező, gondolom jönnek az ünnepek, te meg felültél a depivonatra, nem jó ilyeneken agyalni.

2019. dec. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
75%
32 vagyok, és rólam van 2 nagy doboznyi kép, a húgomról meg alig egy pár. Mikor kérdeztük anyut, miért, azt mondta, amit leírtak: hogy az első gyerek érdekes, minden szart lefotóztak, a másodiknál már nem izgi.
2019. dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 A kérdező kommentje:
Nem igaz hogy a második már nem izgi. Pont hogy régen is az volt a tendencia hogy a másodikról több képet csinálnak, sőt közösen a 2 gyerekkel.
2019. dec. 18. 22:20
 39/60 anonim ***** válasza:
47%
Én 22 éves vagyok és rólam is 8-9 honaposan készült az első fotó, újszülött kori nincs. És akkor mi van? Ettől még teljes értékű az ember. Vagy legalábbis bennem nem okozott semmi törést. Ha neked ez akkor trauma akkor valami nagyon nincs rendben veled fejben.
2019. dec. 19. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
78%

38-as, elég hülyeség, amit írtál. Van egy olyan mondás-szerűség, hogy ha leesik a cumi a földre, az első gyereknél sterilizálod, a másodiknál lenyalod, a harmadiknál a kutyát küldöd érte.

3. gyerek vagyok, fogalmam sincs mennyi kép van rólam. Soha nem éreztem, hogy ez fontos lenne, mert szerettek.

2019. dec. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!