Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudom hogy primitív dolog...

Tudom hogy primitív dolog ilyenen pörögni hosszú évekig, de valahol rosszul esne másnak is nem?

Figyelt kérdés

Amikor megszülettem nem készült rólam babafotó anyámmal, apámmal, mamával vagy rokonokkal. Körülbelül 8-9 hónapos koromban volt az első kép rólam. Testvéremről van pózolós kép szülőkkel, mamával, rokonokkal ahogy fogják 2 hetes korában. El se tudom képzelni hogy néztem ki újszülött koromban, nem is emlékeznek rám a családban se. Amolyan érdektelen gyereknek érzem magam. Irigykedve nézem facebookon ismerősök babakori képeit, volt ilyen kihívás pár éve hogy mindenki tegyen ki 15 évnél régebbi képeket, én meg csak lestem, mert egy darab képem sincs szülőkkel. Nem nagy dolog, de akkor is gáz.


Egyébként 30 éves férfi vagyok.


2019. dec. 18. 18:00
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
16%
Az lemaradt a valaszombol, hogy anyu testverei is mar huszas eveikben jartak a kep elkeszultekor, tehat nem otthon elo gyerekekrol volt szo.
2019. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 A kérdező kommentje:
Nem várt gyerekként születtem, baba koromban csak befektettek a kiságyamba és ott voltam egész nap, se dajkálás se játszás. Úgyhogy csoda hogy jó ember lett belőlem. Kicsi szeretetet se kaptam.
2019. dec. 23. 10:49
 53/60 anonim ***** válasza:
51%

Egy olyan embernek látlak, aki nem akar az életén változtatni, jobbá tenni. Egyszerűbb a szüleit hibáztani és ezzel mossa kezeit.

Így legalább feladhatod, te nem tehetsz semmiről. Sőt, te még ilyen nyomorult körülmények között is jó ember lettél!

:))

2019. dec. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:
Az életem jó, mindenem megvan csak erős szülői kötődés nem volt felém.
2019. dec. 23. 12:38
 55/60 anonim ***** válasza:
74%

Kedves Kérdező!

Itt törötetheted a neked nem tetsző válaszokat,de az életben már nem lehet ilyen egyszerűen megoldani a problémákat.

Ha nem tudsz profitálni az itt kapott válaszokból- mégha a stílusuk számodra elfogadhatatlan is - akkor keményebb leckéket fogsz kapni.

2019. dec. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 A kérdező kommentje:
Komoly felnőtt reakciód van. Meglátjuk mire jutsz.
2019. dec. 23. 15:34
 57/60 anonim ***** válasza:
69%
Csak azt nem értjük, hogy lettél ilyen kemény, mikor még csak nem is dajkáltak babaként. Kicsi szeretetet nem kaptál.
2019. dec. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
57%
57-es jó volt olvasni téged, kár hogy mindjárt töröltet a kérdező!:))
2019. dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
21%

Itt ne várj normalis választ! Ez a hely a magányos és megkeseredett emberek gyűjtőhelye. Magamból kiindulva, sajnos.

Sok kerdesem volt már, miért?

Mert nincs kinek feltenni, de itt még jobban sárba dongoltek!,csípoból,mert arctalanul barmit lehet írni. Én soha nem csinaltam ilyet! Friss dolog, amiket kaptam ártatlan kérdésert, es torlom magam, mert ez egy rosssz hely. Sajat problemak megoldasara itt segitseget nem! fognak adni.

Csaladon belul kell megbeszelni,ezt a helyet pedig keruld nagy ívben! Mondom én, aki sokszor megjártam, Ez itt, nem szinvonal

2019. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:

Nekem sem voltak születésnapos képeim, egy sem. Fényképezőgépünk sem volt, a szüleim szerint drága volt a képek előhívatása akkoriban, így inkább nem vettek gépet sem. Ami gyerekkori képem van, mind mások készítették, vagy óvodai-iskolai fotózáson készült.

A szakdolgozatomhoz is szükségem lett volna képekre,egy barátom jött fotózni, szívességből.

Az akkori emberek másként gondolkodtak. Ha neked fontosak a képek, készíts te magad a mostani életedről, szeretteidről, esetleg fotókönyvet is. Gyerekekkel szuper visszanézni őket. :)

2020. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!