Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti aludnátok egy szobában az...

Ti aludnátok egy szobában az apátokkal?

Figyelt kérdés

Kirándulni megyünk pár napra, apukám, nővérem, nővérem barátja és én. Na most a szoba úgy lenne megoldva, hogy egyértelműen a nővérem a párjával lenne, én meg apuval (így olcsóbb, mintha mi apuval külön szobába lennék). Viszont ez nem furcsa? Hogy egy felnőtt lány az apukájával egy szobában alszik? 23 éves vagyok. Nem szívesen aludnék vele egy ágyban, mégse vagyok már 5 éves... Két éjszakáról lenne szó. Ti mit tennétek? Aludnátok vele egy szobában? Vagy inkább harcolnátok a külön szobáért?


L/23


2020. jan. 1. 14:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ha nincs a háttérben más probléma, akkor a kérdés fel sem merülhetne.

Szükösebb anyagi helyzetben, kirándulások alkalmával az ember spórol amin tud és többnyire a kaján és a szállás minőségén lehet.


Egy szülő + gyermek egy szobában, akár még egy ágyban is aludhat.


Ha ez probléma akkor ott van valamilyen konfliktus vagy egyéb "félelem?" a szülőt irányába...

2020. jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
36%
Egy szobában simán. Egy ágyban semmiképpen.
2020. jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
87%
En faterral jarok nyaralni, pedig én 30 feletti no vagyok, ő meg 70 éves. Több hetre, de tavalyelőtt 1,5 honapig utazgattunk Thaiföldön. Számomra nem volt gond egyazobaban lenni, de altalaban 2 külön agyas szobát kértünk, minden hotelban megoldottak
2020. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
93%

Nem látok benne semmi kivetnivalót.

Ha az egy ágy egy normál méretű franciaágyat jelent, akkor abban sem. Semmiben sem másabb mint két ágy egymás mellett.

2020. jan. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
94%
Én nagytiniként, de aludtam vele, úgy jött ki. Volt köztünk hely is, nem volt semmi zavaró benne, pedig még csak nem is olyan jó a kapcsolatunk...a horkolás zavar inkább másik emberektől, aludnék, tök mindegy, hol, ki mellett. (családból)
2020. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
97%

"Aludjon a két férfi egy ágyban. Én nem az tuti."


Apóssal egy ágyban aludni sokkal kínosabb,mint az apáddal,függetlenül attól milyen nemű az illető.


Én bizony nagyot lesnék,ha a párom és a húga azt várnák,hogy én aludjak az apjukkal egy ágyban.


Ennél még az is jobb,ha te a sógoroddal alszol egy ágyban.

2020. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Ha 23 évesen ennyi esze lenne a lányomnak mint neked,

akkor nagyon szégyellném magamat.

2020. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
68%

Ha a saját apádon problémázol kiránduláskor a közös szobában való alvásnál,

milyen hisztit vágnál le pl. egy 8 ágyas koedukált hostelben??!

Maradj otthon.

Gyerek vagy még.

2020. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
89%

Ha zavar az egy ágyban alvás akkor vigyél takarót és aludj a földön. Én is aludtam már úgy. Pár napot ki lehet bírni ha nincs más.

30F

2020. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Te félsz apukádtól vagy mi?

Régen mikor ketten utaztunk külföldre két ágyas szobában aludtunk. Teljesen normális. Az apám és nem egy vadidegen.

2020. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!